diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Soutěžte s LEGO® DUPLO® a získejte “Cirkus na cestách”

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Soutěžte spolu s námi a vytvořte si vlastní kouzelný svět cirkusu
se stavebnicí LEGO® DUPLO®.

Kdo by nemiloval cirkus nebo někdy nesnil, že s ním jednou uteče do světa? Nebezpečné kousky akrobatů, drezúra divokých šelem, krása a ladnost krasojezdkyň a ztřeštěnost klaunů, to je kouzelný svět, jaký zažijete jen pod cirkusovým šapitó. Tři stavebnice z nové série LEGO DUPLO Cirkus vám přináší tuto jedinečnou atmosféru a možnost stát se principálem. Inspirujte se také na www.DUPLOsvet.cz.

Termín trvání soutěže: do 15.8.2013
poté budou vylosováni tři výherci, kteří správně odpoví na otázku.

Co je potřeba pro účast v soutěži?

  1. Přidejte se k fanouškům na www.facebook.com/NaseBatole.cz
  2. Otevřete si formulář a odpovězte na jednoduchou otázku …
    Nápovědu můžete najít na stránkách www.duplosvet.cz

Formulář pro vyplnění odpovědi: klikněte zde a odpovězte na otázku

Ceny pro 3 výherců (stavebnice LEGO DUPLO Cirkus na cestách)

lego_duplo_10550

  • 3x Stavebnice LEGO DUPLO 10550 Cirkus na cestách
    Roztomilá žirafka se veze malovaným přívěsem, který řídí minifigurka klauna v zeleném džípu. Protože je cesta dlouhá, klaun nezapomněl přibalit žirafě i něco malého k snědku – stačit jí budou LEGO DUPLO kostky v barvě slámy, které ji klaun podá vidlemi. Veselou cirkusovou dvojici cestovatelů si oblíbí holčičky i kluci.

.
.
.
Manéž plná dobrodružství

Velké cirkusové šapitó je nabité k prasknutí. Diváci trnou, zda krasojezdkyně ustojí jízdu na bílém koni a vzápětí sledují tygra proskakující ohnivou překážkou. Ještě než se stačí rozkoukat, principál vpouští na jeviště velkého slona, na kterém balancuje klaun a baví publikum svými vtípky. Vytvořte si vlastní program s naším bohatým zvěřincem, kráskou na hrazdě, zábavným klaunem nebo vousatým principálem. Postavte s dětmi překážky pro tygra, cirkusovou bránu a vybírejte vstupné v cirkusové pokladně na vaše velkolepé představení.

Chcete si raději zahrát s vodními klauny? V tom případě vám představujeme lachtany. Tato roztomilá zvířátka milují vodu, ale ještě víc balancování předmětů na jejich čumáku. Poctivě trénujte s oběma lachtany na velké vystoupení a zažijte s nimi spoustu zábavy.

Cirkus vyprodal všechna svá představení, ale musí pokračovat dál, aby potěšil i ostatní děti v dalších městech. Pomoz klaunovi sbalit všechny věci na jeho zelený jeep s přepravníkem, který je tak velký, že se do něj vejde i žirafka.

Postavte si vlastní cirkus ještě dřív, než do vašeho města dorazí ten opravdový. Nejen, že obsahuje spoustu roztomilých zvířátek, figurek a doplňků, ale i tolik příběhů představení, kolik jen skýtá vaše fantazie. A na rozdíl od toho opravdového ani nikdy neodjede. Další dobrodružství se stavebnictví LEGO DUPLO hledejte na www.DUPLOsvet.cz.

10504 Můj první cirkus – Ve velké cirkusové manéži LEGO DUPLO naleznete sličnou akrobatku balancující na hrazdě, zahrát si lze i s veselým klaunem nebo hrozivým tygrem skákajícím přes ohnivou překážku. Součástí zvěřince je i bílý koník a slon. Vstupenky prodávejte v pokladně nebo dohlížejte na chod cirkusu jako principál.

10503 Cirkusové představení – LEGO DUPLO z prostředí cirkusového šapitó představuje dívku drezurující dva roztomilé lachtany. Má pro ně přichystanou rybu v případě, že zvládnou balancování s LEGO DUPLO kostkami na čumáku. K dispozici mají i vanu plnou vody.

10550 Cirkus na cestách – Cirkusový transportér táhne pomalovaný přívěs s malou žirafkou. Řidičem je klaun, který může nakrmit žirafku pomocí vidlí a LEGO DUPLO kostek v barvě slámy.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.