diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Centrum rodinných aktivit Fontána v Brně-Kohoutovicích otevírá lekce plavání pro děti a mnohé další lekce pro Vaši rodinu

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

V Brně-Kohoutovicích na adrese Stamicova 11, v bývalém DM Juventus, je od 17. 7. 2013 znovu otevřen bazén a budou tu opět probíhat lekce plavání pro děti a  široká nabídka dalších aktivit pro děti a rodiče. Všechny prostory náležící k bazénu prošly rozsáhlou rekonstrukcí a od září se můžete těšit na lekce plavání pro děti od 0 do 7 let. Nové a krásné prostory si můžete přijít prohlédnout již nyní, každý všední den mezi 9. a 17. hodinou.

Veškeré dění zastřešuje Centrum rodinných aktivit Fontána, které kromě lekcí plavání nabízí rozličné další aktivity. Už nyní můžete své děti zapisovat nejen na lekce plavání, ale také do miniškoličky, do příměstského tábora, tanečního kroužku pro děti, cvičení či do aqua-aerobicu. Centrum rodinných aktivit Fontána nabízí také hlídání dětí, baby masáže nebo třeba plavání pro těhotné.

Po celé prázdniny probíhají dny otevřených dveří, můžete se přijít podívat každý všední den mezi 9. a 17. hodinou, během července a srpna 2013. Přijďte si prohlédnout nové prostory bazénu, herničku pro děti, seznámit se s lektorkami a vybrat si aktivity, které Vám a Vaší rodině budou nejvíce vyhovovat.

Dostanete se k nám trolejbusem č. 37 z Mendlova náměstí, zastávka Stamicova. Pojedete-li autem, nemějte obavu o parkování, před budovou bazénu se nachází prostorné parkoviště.

Těšíme se na Vás,

Centrum rodinných aktivit Fontána a Dětský klub Fontána

dk-fontana.cz

malavlnka@seznam.cz

tel.: 604231584


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.