Deska nebo ergonomicky tvarovaný sedák ?

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Úvodní stránka Fóra Volná diskuse Deska nebo ergonomicky tvarovaný sedák ?

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Zlata a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #10299
  Zlata
  Účastník

  Deska nebo ergonomicky tvarovaný sedák?

  Každý rodič se snaží ze svého potomka vychovat individualitu, která se neztratí v dnešním uspěchaném světě.
  Bezpochyby stejný rodič myslí i na zdravý tělesný vývoj tohoto jedince. Dělá však pro to opravdu maximum?
  Jistě, mnoho z nás, řekne že ano a toto tvrzení doloží účty za sportovní aktivity dětí.

  Je třeba si ale uvědomit, že lidské tělo se formuje již od batolecího věku, kdy děti žádné řízené tělesné aktivity většinou nevykonávají. Co tedy dělají? Odpověď je celkem jednoduchá: přirozeně leží, lezou, později chodí nebo sedí. A sedí správně ? Kdo z nás seděl ve školce, ve škole a dále v zaměstnání na rovné desce? A proč k tomu nutíme naše nejmenší, kteří se nedovedou bránit ? Asi nikdo.
  Je s podivem, že u rádoby renomovaných výrobců a dovozců rostoucích židlí, kteří masírují a přesvědčují své potencionální zákazníky o nepostradatelnosti zakoupení jejich produktu pro zdravý vývoj dítěte je tato věc zcela přehlížena. Síla marketingu a peněz je opět důležitější než vlastní podstata věci.
  Firma WOOD PARTNER s.r.o. je malá rodinná firma, která vždy dbala na to, aby její výrobky byly pro děti přínosem. Vždyť právě vlastní děti byly první, které nové výrobky a vylepšení rostoucích jídelních židliček vyzkoušely. Ve firmě si uvědomují, že správný vývoj páteře u našich nejmenších dětí předchází v budoucnu nevratným, často omezujícím, onemocněním zad, které bohužel trápí už i školní děti. Páteř nezačíná bederní částí, kterou standardně tvarují ergonomicky tvarované zádové opěrky, ale začíná kostrčí, která následně přechází v křížovou kost. A právě zdravý vývoj této spodní části páteře je opomíjen. Ne však u naší firmy, která má jako jediná na trhu rostoucích židlí mezinárodně patentovaný ergonomicky tvarovaný sedák. Jak nám potvrdily odborníci z řad, dětských lékařů a fyzioterapeutů je tento prvek stejně důležitý, jako tvarované opěrky zad. Právě proto rostoucí židle naší společnosti patří ke špičkovým produktům na sezení.
  Dětské rostoucí židle LUCA a SANDY jsou proto na trhu jedinečné a jistě stojí při rozhodování o koupi rostoucí židle za zvážení jejich předností. Zákazník jejich koupí ocení nejen jejich zdravotní přínos, ale také vysokou kvalitu zpracování a mnoho barevných variant. Vše a mnohem více je možné získat na stránkách společnosti wood-partner.cz nebo e-shopu společnosti nasezidlicky.cz

  Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

(75)