diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Představujeme barevný harmonizační seminář Cesta k sobě

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Období konce zimy a začátku jara bývá všelijaké a náročné. Často se objevuje takzvaná „jarní únava“, náladovost či dokonce nechuť k čemukoli. V tomto období je důležité věnovat se sama sobě. Probouzející se jarní příroda je symbolem rozkvětu, hojnosti a znovuzrození. Začíná se nový cyklus. Tato doba je příhodná pro začátek něčeho nového, pro zahájení vědomé cesty za štěstím.

Centrum Mandala pořádá harmonizační seminář nazvaný Cesta k sobě, který poskytuje prostor se na chvíli zastavit, věnovat se různým kreativním aktivitám, hledat své štěstí a cestu k němu. Seminář je vhodný pro ženy, maminky, babičky, dcery, sestry. Pro všechny, kdo se cítí unavení či nenaplnění. Každý se tu bude moci věnovat sám sobě, odpočívat, načerpat energii a inspiraci do nového období.

Během čtyř bloků bloků nazvaných Žlutá, Červená, Modrá, Zelená si budete moct vyzkoušet pracovat s technikami vycházejícími z různých druhů umění, budete se věnovat sami sobě, svým snům, cestě po které kráčíte. Budete si užívat svobody přítomného okamžiku a odpočívat. Zkušené lektorky Jana Gajdošová a Kristýna Mikscheová vás provedou jedinečným programem zaměřeným na relaxaci, harmonizaci a načerpání energie a inspirace.

Jednotlivé bloky se ponesou v duchu těchto barev:

Žlutá (1. 3. 2014)

Žlutá je velice výraznou a jasnou barvou, barvou signální a barvou slunce. Dodává nám sílu a elán, naplňuje nás optimismem. Napomáhá uvolnění a svobodnému vývoji.

Červená (15. 3. 2014)

Červená je barvou energie, tepla, lásky a aktivity. Probouzí sebedůvěru a pomáhá zaujmout ten správný postoj. Je to barva síly a plodnosti. Na mentální úrovni tato barva podporuje schopnost prosazování se.

Modrá (29. 3. 2014)

Barva modrá symbolizuje vodu, moře, nebe. Je to barva víry, nesmrtelnosti a vyššího poznání. Tmavě modrá je barvou spolehlivosti, míru a celkově uklidňuje. Zlepšuje schopnost se soustředit. Světle modrá přináší inspiraci a dává nám pocit svobody.

Zelená (12. 4. 2014)

Zelená uklidňuje, chrání a omlazuje, dává pocit bezpečí, volnosti, klidu i naděje. Je symbolem přírody, radosti ze života, rozpuku a hojnosti. Je to barva soucitu, vibrací zamilovanosti, barvou léčení a uzdravování se.

Poznání toho, jak nás ovlivňují jednotlivé barvy a jejich symbolika, nám může pomoci poznat sami sebe a lépe chápat své okolí.

Všechny bloky jsou složeny z kreativních technik z oblasti arteterapie, biblioterapie, pohybové terapie, dramaterapie, muzikoterapie či filmové terapie. Slova terapie v názvu těchto technik se ovšem nemusíte bát. Jde o příjemné techniky, které mají výborný vliv na psychiku, navozují harmonii, prospívájí duši i tělu. Umožňují věnovat se sama sobě a svojí osobní cestě za štěstím a splněním snů.

Vydejte se na svoji osobní cestu za štestím od 1. března v Centru Mandala. Více informací se dočtete na http://www.centrum-mandala.cz/kurzy/cyklus-sobotnich-setkani-cesta-k-sobe . Přihlásit se můžete na e-mailu k.mikscheova@seznam.cz.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.