diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Nová loďka pro batolata do vany zaručí zábavu při koupání

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

LEGO® DUPLO®: první stavebnice do vody LEGO DUPLO pro batolata

O nekonečné představivosti dětí a jejich touze zkoumat a objevovat nové věci si mohou dospělí jen snít. Nechte své děti vstoupit do světa fantazie s novou stavebnicí LEGO DUPLO pro batolata: Postav si loďku.

lego_duplo_postav_si_lodku

S loďkou, na které se plaví medvídek s králíčkem, mohou společně brázdit širým oceánem, zdolat rozbouřené vlny nebo jen zlehka plout po pohádkovém jezeře. Pokud už vaše dítě nebaví kachnička či rybka do vany, tato úplně první stavebnice do vody LEGO DUPLO pro batolata je určitě zaujme.

Po koupání se navíc může do jejich hry zapojit dalších pět snadno sestavitelných zvířátek, která vaši ratolest uvedou do světa tvořivého a zábavného stavění.

Velké barevné kostky a figurky zvířátek navržené speciálně pro batolata od 18 měsíců skvěle padnou do jejich malých ruček. S LEGO DUPLO pro batolata děti od raného věku rozvíjí své smysly, představivost, zvídavost a motoriku. Kostky jsou zároveň vyrobeny z kvalitního materiálu, jsou bezpečné a velmi snadno se čistí.

10567_lego_duplo_pro_batolata_postav_si_lodkuSada pro batolata – Postav si loďku

Z koupání ve vaně může mít vaše dítě nezapomenutelný zážitek! Stačí si při něm postavit loďku LEGO DUPLO a pozvat zvířátka v čele s červeným králíčkem a roztomilým méďou na palubu. Navíc jsou k dispozici barevné a vzorované kostky, okno a oblouk. Co takhle postavit zvířátkům příbytek nebo palmu, pod kterou se dá pěkně odpočívat? Tyto extra velké kostky LEGO DUPLO (celkem 18 dílů) v jasných a pestrých barvách skvěle padnou do zvídavých prstíků a pro batolata jsou báječným uvedením do světa tvořivého stavění.

10573_lego_duplo_pro_batolata_postav_si_zviratkaPostav si zvířátka

Představte svému dítěti svět zvířátek plný tvořivého a zábavného stavění! Použijte inspirativní kartičky a pomozte svému malému tvůrci sestavit žirafu, králíčka, pejska, slona či červíka – každé zvířátko má svou typickou barvu. Pak se s nimi vydejte do světa nekonečných herních možností. Stavebnice obsahuje celkem 25 dílů.

Nové stavebnice LEGO DUPLO pro batolata jsou v obchodech k dostání od ledna. Doplňují populární stavebnice Tahací hračky pro batolata, Moje první stavění pro batolata a Začátečnická sada pro batolata uvedené na trh v loňském roce.

Další inspiraci naleznete na www.duplo.LEGO.com a www.DUPLOsvet.cz.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.