diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Značka X-lander se v podzimní anketě Česká máma 2012 stala vítězem kategorie Dětský kočárek

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Nová limitovaná edice kočárku X-lander X-Move s osvětlenou konstrukcí v béžovohnědých odstínech

x-lander x-move limited_01Český výrobce a dovozce dětského zboží firma Babypoint s.r.o. představuje první letošní novinku v sortimentu. Jedná se o limitovanou edici oblíbeného modelu X-Move značky X‑lander. Bezpečný a uživatelsky pohodlný kočárek, jehož konstrukce svítí za šera a v noci, nyní můžete pořídit v příjemné neutrální béžovohnědé kombinaci barev. Kromě sportovní konstrukce kočárku X-Move je součástí setu limitované edice autosedačka norské značky BeSafe – model iZi Go z kategorie 0+ – včetně potřebných adaptérů, hluboká korba X-lander X-pram Q, taška na rukojeť, fusak do hluboké korby a další praktické doplňky značky X-lander. Produkty této značky se navíc v loňském roce staly jednoznačným vítězem ankety Česká máma 2012 v kategorii Dětský kočárek.

x-lander x-move limited_02Sportovně elegantní hliníková konstrukce kočárku X-lander X-Move přináší komfort pro dítě i rodiče. Z pohledu dospělého se jedná o pohodlný systém skládání s pojistkou složeného kočárku, teleskopickou rukojeť s nastavitelnou výškou či velká nafukovací kola s nožní brzdou. Kola si hravě poradí s náročnějším terénem, avšak rozhodně nebudou omezením v městském prostředí. Velkým benefitem je možnost připojení sportovní nástavby po i proti směru jízdy. Čímž se pomalu dostáváme k výhodám i pro samotného pasažéra. Prostorná polstrovaná konstrukce sportovní verze i hluboké korby bude dítku pohodlná. Za nepříznivého počasí ho ochrání hluboká sklápěcí bouda i integrovaná moskytiéra. Znovu upozorněme na praktické a ojedinělé led osvětlení v rámu stupátka, které lze nastavit do pozice blikání či stálého světla. Praktické jsou také reflexní prvky na potahu kočárku anebo ochranné antiradiační pouzdro na mobil.

Ocenění Česká máma

oceneni_ceska mama 2012Česká máma je internetová anketa, ve které hlasují rodiče o nejoblíbenějších značkách a prodejcích zboží pro kojence, batolata a předškoláky v České republice. Cílem ankety je na českém trhu identifikovat nejoblíbenější značky, objevovat novinky v oblasti péče o nejmenší děti a představit výsledky ankety široké veřejnosti. První ročník hlasování proběhl v 18 kategoriích v termínu 1. 9. – 30. 10. 2012. V kategorii Dětský kočárek zvolilo vítěznou a nejoblíbenější značku X‑lander 27 % všech hlasujících. Pořadatelem ankety je společnost Ostrov objevů, která provozuje multismyslové kurzy pro děti (1 ‑ 3 roky) a jejich rodiče.

www.ceskamama.cz

Doplňky a příslušenství v limitované edici

x-lander x-move limited_04Konstrukce je kompatibilní s hlubokou korbou X-lander X-pram Q, která nabízí velmi praktickou polohovatelnou zádovou opěrku či možnost odepnutí zadní části boudičky. Korbu lze na konstrukci vyměnit za první dětskou autosedačku značky BeSafe, konkrétně model iZi Go, který se v nezávislých testech ADAC uplynulé dva roky umisťuje na předních pozicích. Pro zajímavost stojí za upozornění její lehká, přitom robustní a vysoce ochranná konstrukce s jednoduchým způsobem instalace, integrovanou sluneční stříškou s UV filtrem či magnetky zapracovanými do ramenního polstrování pásů. Nasazení autosedačky BeSafe na konstrukci kočárku X-lander probíhá přes adaptéry. Hodit by se mohla ještě taška na rukojeť X-lander X-bag 1 s děleným vnitřním prostorem, přebalovací podložkou, uchem i nastavitelným popruhem pro přenášení a dvěma zapínatelnými kapsami. Opomenout nelze ani fusak do korby X-lander X-cosy, pláštěnku na sportovní i hlubokou korbu, plastový držák nápojů X-mug a originální slunečník X-sun. Vše speciálně přizpůsobené limitované edici v béžovohnědých odstínech.

Doporučená prodejní cena celého setu kočárku X-lander X-Move Limited je kolem 21.590,- Kč (v rámci limitované série lze pořídit kompletní set, nikoliv jednotlivé části zvlášť). Limitovanou edici seženete přímo u firmy Babypoint s.r.o. nebo v některé z partnerských kamenných a internetových prodejen.

Pro více informací o produktech v sortimentu Babypoint s.r.o. navštivte www.babypoint.eu, informace ke značce X‑lander najdete také na www.x-lander.cz.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.