diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Vánoční dárky

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Opět se nám blíží čas vánoční a tím také potřeba nakupovat vánoční dárky. Podle průzkumů až 50% lidí nechává nákupy vánočních dárků na poslední chvíli, tedy na posledních 14 dnů před vánocemi. Dokonce 25 % lidí nakupuje vánoční dárky i v posledních třech dnech před Vánoci. Není se pak čemu divit, že ruku v ruce s nakupováním vánočních dárků přichází také stres. Dostávat se časového presu není nic příjemného a už vůbec se tak nemělo dít před Vánoci.

Kdy začít vánoční dárky nakupovat?

Proto nedělejte stejnou chybu jako minulé vánoce a nakupujte vánoční dárky průběžně nejlépe již od konce října. Když budete mít všechny vánoční dárky během listopadu nakoupeny, můžete se lépe soustředit na předvánoční přípravy a to bez stresu, nervů a shonu. Druhý extrém oproti těm, kteří shánějí vánoční dárky v posledních třech dnech před Vánoci, nedej bože i na Štědrý den, jsou lidé, kteří nakupují vánoční dárky po celý rok. Prostě takoví, kteří když jim něco v lednu padne do oka, tak to koupí a tím, že už mají vánoční dárky na další Vánoce. Mnohdy to pak ale dopadne tak, že takto předčasně pořízené vánoční dárky důkladně schovají a pak na ně docela zapomenou. Asi ani toto není ten nejlepší způsob, jak vánoční dárky nakupovat. Navíc od konce října se již naplno rozbíhají předvánoční slevy a tak nákupy v tomto období, tedy konec října a listopad jsou nejzajímavější. V prosinci už často ty nejlevnější a nejlepší vánoční dárky bývají z velké části vyprodány a musíte se spokojit s průměrem, někdy i za docela vysokou cenu.

Vánoční dárky bez tlačenic

Pokud zvládnete pořídit všechny vánoční dárky do konce listopadu, budete mít tři týdny před Vánoci klid a můžete se soustředit na vánoční přípravy. A pokud Vám v této době nějaký vánoční dárek cvrkne do nosu, tak ho koupíte už jako jen bonus navíc. Vánoce mají být svátky pohody, klidu. Užijte si je se svými přáteli s rodinou bez stresu a nervů. Ale na to musíte být také odpočatí, a ne strhaní sháněním vánočních dárků na poslední chvíli a do toho hektickými předvánočními přípravami. Tlačenice v narvaných obchodech klidu na duši určitě nepřidají, takže tomu se snažte vyhnout a nakupte vánoční dárky letos včas, ať máte dokonalou vánoční pohodu.

Originální vánoční dárky v klídku

Nejpozději od 15. prosince by jste měli mít vše důležité připravené, tedy nakoupené vánoční dárky pro všechny své blízké a hotový předvánoční úklid. Poslední týden před Štědrým dnem by jste měli věnovat jen příjemným věcem, jako je vánoční zdobení a pečení, aby vaše domácnost postupně nasávala vůni vánoc. Rozhodně už neshánět žádné vánoční dárky v posledním týdnu. Na vánoční dárky je hlavní čas v listopadu!

Vánoční dárky na internetu

A aby pro vás vánoční dárky a jejich nákup byla hračka, máme dnes internet. Díky internetu dnes nemusíte vystrčit nos s domu a všechny vánoční dárky pořídit několikerým kliknutím na klávesnici. Nabídka na internetu je široká, nakoupit na internetu můžete prakticky jakékoliv vánoční dárky, po kterých zatoužíte. A dokonce i ušetříte, protože si snadno porovnáte cenu různých obchodníků a jednoduše tak máte vánoční dárky za nejlepší cenu.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.