diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Vánoční dárky

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Řešíte jako každá rok jaké vybrat vánoční dárky pro svou partnerku nebo partnera? Nevíte, co darovat tatínkovi, mamince, babičkám a dědečkům? Tak to jste tady správně. My Vám poradíme, jak správě postupovat při výběru vánočních dárků. Vystříleli jste jsi všechny nápady minulé Vnoce a už vás žádné originální vánoční dárky nenapadaji? To známe. Společně se nad tím zamyslíme a vymyslíme, jak z toho ven.

Charakteristika vánočních dárků

Každý vánoční dárek je něčím typický a vhodný tedy pro konkrétní osoby. Asi nebudete babičce kupovat rybářský prut, když na ryby nechodí. Naopak děda rybář bude z nového prutu jistě nadšen. Vánoční dárky by měli reflektovat záliby osoby, které mají být darovány. A to je hlavní podstata vánočních dárků. Další co vhodné vánoční dárky musí splňovat je moment překvapení. Originální vánoční dárky by neměli chybět pod žádným stromečkem, jinak bude Váš Štědrý večer ochuzen o jásající překvapené obličeje, což jistě uznáte, by byla veliká škoda. Také vtip by vánočním dárkům neměl chybět. Smích a společná legrace pod vánoční stromeček bezpochyby patří. Vtipné vánoční dárky vám zajistí mnoho legrace až se budete za břicho popadat. Naopak trencle nebo fusky poputují bez mkrnutí oka do skříně a na obličeji obdarovaných vykouzlí přinejlepším nucený otrávený úsměv, o který ale nikdo nestojí.

Vánoční dárky pro muže a ženy

Poměrně značný rozdíl bývá mezi vánočními dárky pro muže a pro ženy. Vlastně to vychází již dříve napsaného, tedy že vánoční dárky mají reflektovat koníčky obdarovaných osob. Jako jsou typické vánoční dárky pro muže, tak jsou typické vánoční dárky pro ženy. Mezi vánoční dárky pro muže patří již zmiňovaný rybářský prut, sada na pokr nebo pro pivaře třeba pípa na pivo. Naproti tomu jsou typické vánoční dárky pro ženy, jako např. sexy spodní prádlo, šperky nebo poněkud nudné domácí spotřebiče. Pak jsou okruhy společných vánočních dárků jako pro muže tak i pro ženy. Mezi takové patří parfémy, hodinky a věci do domácnosti. Ale nebavme se o těch typických vánočních dárkách. Těch už jsme dostali dost a dost a je čas pro originální vánoční dárky. A těmi klasickými díru do světa neuděláte. Nemluvě o každoročních ponožkách pod stromečkem.

Originální vánoční dárky pro muže

Chlapci, chlapy i starší pánové jsou pořád jako malí hraví kluci. Využijme toho a soustřeďme se na originální vánoční dárky pro muže, které v něm probudí dřímající hravost. Uvidíte, jak pookřeje bude z toho suchara najednou zas vtipný klučina, který kolem sebe dělá spoustu legrace a humoru. Pánové jsou od přírody hravá stvoření, jen v nich hravost musíte probudit. Právě originální vánoční dárky pro muže to hravě za vás zvládnou. A nebude Vás to stát mnoho. Stačí nějaká šikovná blbinka, kterou nečeká a ze které bude nadšen jako malý kluk. Klidně to může být vánoční dárek, který si přál v dětství a nikdy jej nedostal.

Originální vánoční dárky pro ženy

Ženy jsou rády překvapovány. Překvapení miluje snad každá žena bez ohledu na věk. Vlastně od Vás nějaké to překvapení pořád očekává, takže originální vánoční dárky jsou tou pravou příležitostí, jak její očekávání hravě naplnit. Náušnice od váš dostala už několikrát a spodní prádlo jakbysmet. Je čas se pochlapit a vymyslet originální vánoční dárky pro ženy, které jí okouzlí a vykouzlí nádherné dolíčky na její tváři.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.