diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Rozhýbejte LEGO produkty v katalogu pomocí úžasné aplikace LEGO 3D katalog

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

lego-3d-katalog-aplikace-3Určitě vás překvapí!

Skupina LEGO® před nedávnem představila v rámci svého produktového katalogu pro druhou polovinu roku 2014 velkou novinku! Inovativní 3D aplikace ohromí každého věrného fanouška! Díky 3D vizualizaci na každé stránce katalogu ožívají LEGO minifigurky, automobily a dokonce i budovy! Reálná 3D animace tak z obyčejného prohlížení katalogu udělá filmový zážitek!

Nová aplikace LEGO 3D katalog přináší fanouškům jedinečnou možnost prohlížení. Běžně by viděli přehled produktů s fotografií a stručným popisem. Nyní s pomocí 3D vizualizace mohou zažít opravdové dobrodružství! Celý proces je velmi jednoduchý. Stačí do chytrého telefonu nebo tabletu stáhnout aplikaci z online obchodu, vybrat si produkt a přidržet zařízení nad označenou stránkou LEGO katalogu. Během pár vteřin se LEGO minifigurky, budovy i automobily začnou pohybovat. Každý pohyb zařízení nad katalogem znamená nový posun v příběhu.

Tato novinka odráží nekonečné úsilí, které společnost LEGO vkládá do rozvoje dětského hraní. Přirozeným krokem bylo využít moderní funkce chytrých telefonů – například integrovanou kameru a rozpoznání obrazu — a umocnit tak herní zážitek spojením s mobilním světem.
U zákazníků velmi populární katalog značky LEGO prezentuje její portfolio a hraje jednu z klíčových rolí v rámci komunikačních kanálů, což z něj činí přirozenou základnu pro takový projekt.

„Digitalizace je jednou z priorit společnosti LEGO. Neustále zkoumáme příležitosti, které rychlý rozvoj technologií přináší,“ říká Zdeňka Kučerová, marketingová manažerka pro digitální aktivaci regionu CEEMEA skupiny LEGO.

Na Youtube kanálu LEGO Česka Republika najdete krátké video, které vás přenese do LEGO světa a představí novou aplikaci 3D katalog. Vyzkoušet ji můžete také rovnou sami ve svých chytrých zařízeních. Používat ji lze v přístrojích iPhone, iPod, iPod Touch 4G a na chytrých telefonech a tabletech využívajících operační systém Android.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.