diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Připravte se na Vánoce

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

bambulak_vanocniI když si stále ještě třeba myslíte, že je listopad a můžete být v klidu, Vánoce a příprava na ně se kvapně blíží a opravdu již ťukají na dveře. Za necelé dva měsíce budeme sedět u stromečku s našimi nejbližšími, budeme večeřet kapra, lít olovo nebo pojídat cukroví u večerní pohádky. Co by to ale byly Vánoce bez dárků, které potěší naše rodiny a hlavně děti, pro které jsou tyto svátky něco výjimečného, kouzelného a příjemně tajemného. Proto vám přinášíme tipy na vánoční dárky z Království hraček Bambule. Široká nabídka inspirace na Vánoce – a nejen na ně – je obsažena v našem vánočním katalogu, který si můžete prolistovat ihned online zde. Katalog si můžete vyzvednou také ve všech kamenný prodejnách Bambule.

Hračky můžete nakupovat v kamenných prodejnách Bambule nebo na e-shopu. Seznam kamenných prodejen naleznete na www.bambule.cz/prodejny a nákup v internetovém obchodě provedete jednoduše přímo teď tady příjemně z tepla domova. Objednané zboží si můžete vyzvednout na prodejnách Bambule. Pokud si zvolíte zaslání zboží domů či do práce, tak máte při objednávce nad 1000 Kč dopravu zdarma.
Ještě nemáte rozmyšleno, jak nejvíce potěšit pod stromečkem své děti? Řešení je jasné – nákup v Bambuli – království hraček. Velký výběr, který stoprocentně potěší!


Vašim nejmenším jistě udělá radost například hrací podložka v nejrůznějších motivech, odstrkovalo se zvukem Disney Minnie pro holky a Cars pro kluky, domeček se zvířátky, který rozvine dětskou fantazii nebo dětský tablet pro nejmenší – pro učení se písmen a slov. Radost určitě udělá i hračka DJ Danny k rozvoji hudebního cítění nebo pohádkový medvídek sám vyprávějící pohádky.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.