diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Nové modely doplňků Il Tutto – luxusní dárek pro moderní maminky

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

il tutto - roma - cokoladova image, cena 6.990 kcZnačka Il Tutto představuje dvě novinky – kabelku Roma a peněženku Il Tutto. Kabelka Roma je nejnovějším modelem z dílny australské designérky Lucie Trinco. Její modely si oblíbilo i mnoho maminek mezi celebritami.

Při prvním pohledu na kabelku Roma by asi málokdo hádal, že je určená především pro maminky. Díky kvalitnímu zpracování a použitým materiálům totiž působí spíše jako luxusní módní doplněk. Je vyrobená z úžasné jemné kůže. Kabelka Roma je k dostání ve dvou klasických barvách – čokoládové a světle hnědé.

Do kabelky se pak skvěle hodí další novinka – kožená peněženka Il Tutto. Stejně jako všechny doplňky značky Il Tutto je velice praktická. Peněženka je navíc balena v krásné dárkové krabičce a může se tak stát vhodným narozeninovým nebo vánočním dárkem.

Výhradním dovozcem doplňků australské značky Il Tutto je společnost Mimmo.cz. V prodeji jsou v e-shopu www.mimmo.cz a ve vybraných kamenných obchodech. Cena kabelky Roma je 6. 990 Kč, peněženka Il Tutto stojí 2. 590 Kč.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.