diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Prezentace novinek firmy Babypoint již v březnu na veletrhu PRODÍTĚ

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

babypoint_veletrh prodite 2012_01Veletrh potřeb pro dítě se v termínu 7. – 10. 3. 2013 tradičně uskuteční na Výstavišti v Brně

Prezentace novinek firmy Babypoint již v březnu na veletrhu PRODÍTĚ

Období veletrhů je v plném proudu u nás i v zahraničí. Jednou z nejvýznamnějších českých prezentací v segmentu dětského zboží je bezesporu pravidelný Veletrh potřeb pro dítě – PRODÍTĚ. Ten se letos uskuteční v termínu od 7. do 10. března 2013, jak jinak než v prostorách brněnského Výstaviště. Mezi tradičními vystavovateli nebude chybět český výrobce a dovozce dětského zboží firma Babypoint s.r.o., která na stánku o rozloze více než 200 m2 představí nový i oblíbený stávající sortiment. Za zvýhodněných podmínek si zde budete moci prohlédnout anebo rovnou pořídit kočárky, golfové hole, autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky a další dětské zboží značek Babypoint, BeSafe, Navington, Newbuddy, TFK a X‑lander.

Jaké novinky budou prezentovány?

V sortimentu vlastní značky Babypoint se firma na veletrhu chystá poprvé představit novou autosedačku Space z kategorie 9 – 36 kg. V rámci ekonomické řady Newbuddy se můžeme těšit na nové barevné kombinace materiálů a potahů i obnovenou nabídku praktické ohrádky Relax. Kočárky X-lander se rozrostou o limitovanou edici modelu X-Move, který bude v béžové barvě k dostání v setu, tedy včetně první dětské autosedačky, hluboké korby a dalších doplňků. Nové barevné kombinace představí také výrobce kočárků značky Navington. Novinka nebude chybět ani mezi sportovními a do terénu předurčenými kočárky německého původu TFK – Trends For Kids. Opomenout nelze ani autosedačky norské značky BeSafe, symbol skandinávského bezpečí. Výrobce HTS BeSafe inovoval svůj unikátní produkt – pomůcku BeSafe Pregnant pro bezpečné připoutání těhotných žen řidiček a spolujezdkyň v automobilu – o systém připevnění přes isofix. Na stánku samozřejmě bude možné si zboží vyzkoušet, porovnat a o potřebné informace požádat zkušený personál.

babypoint_veletrh prodite 2012_03

Doprovodný program chybět nebude!

V loňském roce na veletrh zavítalo přes 28.000 návštěvníků, kteří si na ploše 4.534 m2 mohli prohlédnout nabídku 59 vystavovatelů. Chystáte-li se na prezentaci letošních novinek, možná oceníte i bohatý doprovodný program pro vás i vaše děti. Pásmo her, písniček a soutěží, kolotoče a skákací hry doplní vystoupení Dády Patrasové. Rodiče mohou využít dětský koutek s bezplatným hlídáním dětí starších 3 let. K dispozici bude prostor pro přebalování, ohřátí jídla a nakrmení dětí. Organizátoři se rozhodli pokračovat i v zajištění bezplatného poradenského centra, kde budou zodpovězeny dotazy nastávajících i novopečených maminek. Tatínkové s dětmi zase ocení představení modelů aut, pozemní a vojenské techniky, lodí, ponorek, letadel anebo vrtulníků. Souběžně s veletrhem PRODÍTĚ proběhnou i další dva veletrhy: Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE a Mezinárodní výstava Rybaření.

Pro více informací můžete navštívit www.babypoint.eu a  www.bvv.cz/prodite.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.