diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Nejoblíbenější hračka

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Určitě si říkáte jakou hračkou koupit k  prvním narozeninám vašeho miminka? Co by mu udělalo radost? Když je miminko malinké tak si ztěží řekne ” Mami já bych to chtěla. ” Ono jen může natahovat ručičky a dávat tak najevo, že se mu to líbí. Při tom se krásně směje. Pro takové malinké dítě je lepší koupit jednu hračku než deset, protože ještě z toho nemá pořádně rozum… 

První narozeniny je důležité oslavit pouze s rodičemi a postupně pozvat blízké. Moc lidí v jeho blízkosti není dobré jak pro miminko nebo – li roční holčičku či chlapečka a jednak tak i pro vás. Proč? Ze všech světových stran posloucháte jak jej máte krmit, oblékat a co všechno je dobré pro jejich vnučky nebo vnoučky.

To samé je i na Vánoce. Nejoblíbenější hračka začíná být vždy ta první, kterou si rozbalí. Viděla jsem to tak u vlastní sestřičky. Rozbalila první hračku a začala si hrát a ostatní dárky, pokud jí je člověk neukázal, jí moc nezajímaly. A to upozorňuji, že je to tak jen u malých dětí do jednoho roku. Později si samozřejmě dítě už dokáže říct nebo má už přestavu o tom co by chtělo.

A jaká je nejvhodnější a nejoblíbenější hračka? Popravdě? To se nedá určit, protože je to rozdílné z hlediska rodičů, kteří se díky nakupování hraček vrací vlastně do dětských let. A mají z toho velkou radost. Chodí po obchodech a obdivují panenky, plyšové medvídky a různá chrastítka, vláčky, autíčka na ovládání. … Teď v dnešní době je velice široký výběr oproti době, kdy vyrůstali naši rodiče. Myslím si, že ať vyberete cokoliv tak se to vašemu dítku bude moc líbit. Dobrý typ pro nakupování dárků je také to, když jedno odpoledne půjdete s dítkem a budete pozorovat co by se mu líbilo. A podle toho už usoudíte sama co pořídíte.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.