diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Multi-tabs podpoří správný růst dětí a jejich zdravý vývoj

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Multi-tabs pro děti od 1 do 10 let
podpoří správný růst dětí a jejich zdravý vývoj

V dnešní uspěchané době často volíme potraviny, které příliš neodpovídají zdravé výživě, navíc se stravujeme v restauracích a stáncích rychlého občerstvení. Hranolky a hamburgery si bohužel oblíbila i spousta dětí. Jejich strava pak bývá nevhodná nejen z hlediska nadbytku kalorií, ale také proto, že neobsahuje potřebné živiny. V období chřipek a nachlazení je správná výživa důležitá mj. pro budování přirozené imunity. Tablety Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let podporují imunitu dětí a jejich správný růst a vývoj. Vylepšené složení obsahuje dvanáct vitamínů, sedm minerálů a stopových prvků, které jsou pojistkou pro správný růst a psychickou i fyzickou pohodu dítěte. Žvýkací tablety s oblíbenou malinovo-jahodovou příchutí neobsahují konzervační látky, umělá barviva, lepek, laktózu a mohou je užívat i diabetici. Zakoupit je lze v kamenných lékárnách nebo na www.lekarna.cz. Více informací najdete na www.multi-tabs.cz.

Školní povinnosti, spousta zájmů a navíc denní shon při často náročném zaměstnání rodičů nezaručují dětem v mnoha případech příjem těch správných látek v takovém množství a kombinacích, které potřebují pro zdravý růst a vývoj. Školáci a předškoláci navíc bývají v jídle vybíraví, mají proměnlivé chutě a rádi mlsají sladkosti. Pro spoustu rodičů je proto velmi obtížné zajistit svému dítku vyváženou stravu obsahující dostatek vitamínů a minerálů. Složení dětského přípravku Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let bylo sestaveno právě na základě výsledků výzkumů stravovacích zvyklostí evropských dětí.

Tabletky Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let obsahují optimální poměr vitamínů, minerálů a stopových prvků, které podpoří chuť k jídlu a pomohou ke zdravému a přirozenému růstu dítěte a jeho správnému vývoji. Děti budou odolnější vůči běžnému nachlazení i závažnějším onemocněním. Veselý obal přípravku s postavičkou Multíka zaujme, ovocnou chuť jahod a malin si děti zamilují a žvýkací tablety Multi-tabs® se stanou jejich každodenním rituálem pro zdraví.

Rodiče jistě uvítají, že tablety Multi-tabs® pro děti od 1 roku do 10 let neobsahují cukr, konzervační látky, barviva, laktózu ani lepek. Jsou tedy vhodné, stejně jako ostatní výrobky Multi-tabs®, pro diabetiky i alergiky.

Ochráněn bude navíc i citlivý dětský chrup, a to díky nahrazení cukru Xylitolem. Xylitol je přírodní sladidlo rostlinného původu. Na rozdíl od cukru ale nepoškozuje zubní sklovinu. Xylitol se přirozeně vyskytuje téměř ve všech druzích zeleniny a ovoce.

Vybíráme 3 vitamíny a 3 minerály obsažené v přípravku Multi-tabs® pro děti od 1 do 10 let

 • Vitamin A má důležitý vliv na správnou funkci oční sítnice, kvalitu pokožky a sliznic a na využití železa v organismu a prevenci anémie. Příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu. Jeho nedostatek se u malých dětí projevuje zejména zvýšenou frekvencí nemocnosti.
 • Vitamin D je životně důležitý pro tvorbu kostní tkáně dítěte, ovlivňuje vstřebávání a využití vápníku a fosforu v dětském organismu. Jeho nedostatek může vést k defektům kostí a nedostatečnému vývoji kostní struktury, který se může projevit v pozdějším věku.
 • Vitamin E se účastní dějů při vstřebávání tuků a jejich ochrany před oxidací v krevním oběhu. Je důležitý pro svůj antioxidační účinek, podílí se na stabilitě buněčné membrány. Při nedostatku vitaminu E dochází především ke špatnému hojení ran a zažívacím potížím.
 • Železo je důležité nejen k zajištění normálního obsahu hemoglobinu, ale i pro růst těla a rozvoj mozku. Úkolem hemoglobinu je vázat kyslík, který tělo využívá k metabolickým procesům. U dětí, které potřebují růst, může deficit železa vést k poruše růstu kostí a retardaci růstu svalů.
 • Zinek tvoří součást enzymů, chemických látek, které v organismu ovlivňují celou řadu procesů, od trávení po hojení ran. Je rozhodující složkou imunitního systému a pomáhá při boji s infekcemi.
 • Mangan je stopový prvek, jeho pravidelný přísun je důležitý pro zdravý cévní systém a metabolismus cukrů. Jeho nedostatek může vést až k onemocnění cukrovkou.

Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let lze zakoupit v lékárně a na www.lekarna.cz, a to v balení 30 nebo 90 tobolek (balení na 1 měsíc, resp. na 3 měsíce). Doporučená prodejní cena měsíčního balení je 95 Kč, tříměsíčního balení pak je 245 Kč. Více na www.multi-tabs.cz.
Stránka pro fanoušky: www.facebook.com/pages/Multi-tabs

Přečtěte si také:

 • Říkanka Loudavý šnekŘíkanka Loudavý šnek Šneku, šnečku, ty jsi louda, ležeš strašně pomalu - nepředhoníš lenochoda, želvu ani žížalu!   Tumáš kolo, vyskoč na něj, chce to kapku odvahy. Projedeš se po […]
 • Veselá říkadla pro naše dětičkyVeselá říkadla pro naše dětičky Krásných říkadel není nikdy dost. Inspirujte se těmito veselými říkadly, které byly vydány původně v roce 1967. Už tolika generacím dělaly radost. Alexandr Alexandr šel na […]
 • Kojení při rýměKojení při rýmě Větší styk matky s okolí, vede často k nákaze rýmou a kašlem, kterým se žena těžko ubrání, hlavně v chladnějším období. Rýma a kašel jsou velmi nakažlivé. To znamená, že se snadno přenesou […]
 • Které maso se ještě nemá dávatKteré maso se ještě nemá dávat Nedávejte dítěti párky, salámy, buřty. Ani uzené maso, kdyby bylo libové. Uzenina je vždy kořeněná my to necítí, ale dítěti by to vadilo. Jednak tím trpí žaludek a jednak by si na koření […]
 • Pojďte děti, budeme si čístPojďte děti, budeme si číst KDY: 26.1.2012, 14.00 - 15.00 hod KDE: KMO - knihovna Přívoz, Sv. Čecha 474/7, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz Dětem ze svých oblíbených dětských knih budou číst herečky z divadla […]
 • Co je to wellnessCo je to wellness Co to znamená? Relaxovat při jemných dotecích masáže, hluboce se uvolnit při józe nebo v měkoučkém županu vychutnat čerstvý koktejl z exotického ovoce- takové a další scény se vám jistě […]

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.