diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Multi-tabs podpoří správný růst dětí a jejich zdravý vývoj

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Multi-tabs pro děti od 1 do 10 let
podpoří správný růst dětí a jejich zdravý vývoj

V dnešní uspěchané době často volíme potraviny, které příliš neodpovídají zdravé výživě, navíc se stravujeme v restauracích a stáncích rychlého občerstvení. Hranolky a hamburgery si bohužel oblíbila i spousta dětí. Jejich strava pak bývá nevhodná nejen z hlediska nadbytku kalorií, ale také proto, že neobsahuje potřebné živiny. V období chřipek a nachlazení je správná výživa důležitá mj. pro budování přirozené imunity. Tablety Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let podporují imunitu dětí a jejich správný růst a vývoj. Vylepšené složení obsahuje dvanáct vitamínů, sedm minerálů a stopových prvků, které jsou pojistkou pro správný růst a psychickou i fyzickou pohodu dítěte. Žvýkací tablety s oblíbenou malinovo-jahodovou příchutí neobsahují konzervační látky, umělá barviva, lepek, laktózu a mohou je užívat i diabetici. Zakoupit je lze v kamenných lékárnách nebo na www.lekarna.cz. Více informací najdete na www.multi-tabs.cz.

Školní povinnosti, spousta zájmů a navíc denní shon při často náročném zaměstnání rodičů nezaručují dětem v mnoha případech příjem těch správných látek v takovém množství a kombinacích, které potřebují pro zdravý růst a vývoj. Školáci a předškoláci navíc bývají v jídle vybíraví, mají proměnlivé chutě a rádi mlsají sladkosti. Pro spoustu rodičů je proto velmi obtížné zajistit svému dítku vyváženou stravu obsahující dostatek vitamínů a minerálů. Složení dětského přípravku Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let bylo sestaveno právě na základě výsledků výzkumů stravovacích zvyklostí evropských dětí.

Tabletky Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let obsahují optimální poměr vitamínů, minerálů a stopových prvků, které podpoří chuť k jídlu a pomohou ke zdravému a přirozenému růstu dítěte a jeho správnému vývoji. Děti budou odolnější vůči běžnému nachlazení i závažnějším onemocněním. Veselý obal přípravku s postavičkou Multíka zaujme, ovocnou chuť jahod a malin si děti zamilují a žvýkací tablety Multi-tabs® se stanou jejich každodenním rituálem pro zdraví.

Rodiče jistě uvítají, že tablety Multi-tabs® pro děti od 1 roku do 10 let neobsahují cukr, konzervační látky, barviva, laktózu ani lepek. Jsou tedy vhodné, stejně jako ostatní výrobky Multi-tabs®, pro diabetiky i alergiky.

Ochráněn bude navíc i citlivý dětský chrup, a to díky nahrazení cukru Xylitolem. Xylitol je přírodní sladidlo rostlinného původu. Na rozdíl od cukru ale nepoškozuje zubní sklovinu. Xylitol se přirozeně vyskytuje téměř ve všech druzích zeleniny a ovoce.

Vybíráme 3 vitamíny a 3 minerály obsažené v přípravku Multi-tabs® pro děti od 1 do 10 let

 • Vitamin A má důležitý vliv na správnou funkci oční sítnice, kvalitu pokožky a sliznic a na využití železa v organismu a prevenci anémie. Příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu. Jeho nedostatek se u malých dětí projevuje zejména zvýšenou frekvencí nemocnosti.
 • Vitamin D je životně důležitý pro tvorbu kostní tkáně dítěte, ovlivňuje vstřebávání a využití vápníku a fosforu v dětském organismu. Jeho nedostatek může vést k defektům kostí a nedostatečnému vývoji kostní struktury, který se může projevit v pozdějším věku.
 • Vitamin E se účastní dějů při vstřebávání tuků a jejich ochrany před oxidací v krevním oběhu. Je důležitý pro svůj antioxidační účinek, podílí se na stabilitě buněčné membrány. Při nedostatku vitaminu E dochází především ke špatnému hojení ran a zažívacím potížím.
 • Železo je důležité nejen k zajištění normálního obsahu hemoglobinu, ale i pro růst těla a rozvoj mozku. Úkolem hemoglobinu je vázat kyslík, který tělo využívá k metabolickým procesům. U dětí, které potřebují růst, může deficit železa vést k poruše růstu kostí a retardaci růstu svalů.
 • Zinek tvoří součást enzymů, chemických látek, které v organismu ovlivňují celou řadu procesů, od trávení po hojení ran. Je rozhodující složkou imunitního systému a pomáhá při boji s infekcemi.
 • Mangan je stopový prvek, jeho pravidelný přísun je důležitý pro zdravý cévní systém a metabolismus cukrů. Jeho nedostatek může vést až k onemocnění cukrovkou.

Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let lze zakoupit v lékárně a na www.lekarna.cz, a to v balení 30 nebo 90 tobolek (balení na 1 měsíc, resp. na 3 měsíce). Doporučená prodejní cena měsíčního balení je 95 Kč, tříměsíčního balení pak je 245 Kč. Více na www.multi-tabs.cz.
Stránka pro fanoušky: www.facebook.com/pages/Multi-tabs

Přečtěte si také:

 • Cesta do školkyCesta do školky Naše ranní lednové cesty do školky jsou zajímavé a hlavně zvučné. Pokud je pěkné počasí, cestou nás vyprovází nejoblíbenější písnička kterou Kubík zpívá - Půlnoční od Neckáře. Zpívá ji […]
 • Vitamín DVitamín D Děti jej potřebují již po 2. týdnu. Napomáhá růstu zdravých kostí a chrání před křivicí. Příroda si vyrábí vitamín v těle živočichů sama působením přímých slunečních paprsků. Slunce je ale […]
 • Desatero pro správný vývoj řeči – 2. částDesatero pro správný vývoj řeči – 2. část Pokračování našeho desatera je tu. Pravidlo šesté: Trpělivost Jako každá jiná činnost, tak i řeč potřebuje cvik. Dítě nejdřív poslouchá, co říkají jiní, pak to začne zkoušet samo. […]
 • PřikrmováníPřikrmování Pokud je dokázáno, že dítě přijímá málo mléka, neodstavujeme jej, ale snažíme se zvýšit tvorbu mléka. Nepodaří – li se to, přejdeme u dítěte k smíšené stravě. I nejmenší množství […]
 • Moje pohádky – Nejkrásnější příběhyMoje pohádky – Nejkrásnější příběhy Připomeňte si příběhy roztomilého kolouška Bambiho, ušatého slůněte Dumba, nebojácného lvíčete Simby, stovky putníkatých štěňat, lidského mláděte Mauglího, létajícího Petra Pana, zasněné […]
 • Vánoce se blížíVánoce se blíží Právě teď je nejvhodnější doba na výběr vánočních dárků pro děti. Můžete si vše v klidu rozmyslet a pak bez stresu pořídit to, co pod stromečkem udělá největší radost. Přečtěte si, jak […]

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.