diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Móda pro nejmenší – kolekce s.Oliver BABY

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

s_oliver baby_077Dětská móda německé značky s.Oliver je k dostání i v ČR

Módní a lifestylová značka s.Oliver původem z Německa rozšířila svou nabídku na českém trhu a ještě před Vánocemi představuje také dětskou módu. Kolekce „s.Oliver BABY“, móda pro nejmenší ve věku 0 ‑ 2 roky, je od 23. listopadu 2012 k dostání prozatím ve třech hypermarketech sítě Globus – v Praze, Brně a Pardubicích. Kvalitní dětské oblečení pro holčičky a kluky značky s.Oliver najdete ve stávajících sekcích s oblečením a dalším zbožím pro nejmenší.

s_oliver baby_031Móda s.Oliver je včetně té dětské známá především pro svou vynikající kvalitu zakládající si na detailech a dokonalosti střihu. V rámci ČR jsou jednotlivé produktové řady této značky k dostání ve 14 vlastních prodejnách a více než čtyřech desítkách partnerských obchodů, nově rozšířených právě o hypermarkety Globus s výhradním zastoupením oblečení pro děti. O umístění dětského segmentu na více prodejních míst značka, i vzhledem k zájmu ze strany zákazníků, samozřejmě uvažuje. „Od nastávající spolupráce si slibujeme jen to nejlepší. Síť Globus je zákazníky vnímána skrze kvalitu nabízených produktů, což naše značka bezpochyby splňuje,“ vysvětluje Monika Poláková z marketingového oddělení s.Oliver CZ, s.r.o. V souvislosti s rozšířením působnosti jsou připraveny bonusy pro věrné zákazníky značky. „O všech nových projektech a souvisejících akcích klubové zákazníky pravidelně informujeme. Věříme, že mnozí z nich tuto aktuální novinku ze světa módy s.Oliver ocení,“ doplňuje Monika Poláková.

Ochutnávka z nové nabídky módy pro děti

Více na www.soliver.cz a www.facebook.com/s.Oliver.cz.

O společnosti s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG

Společnost s.Oliver Bernd Freier GmbH & Co. KG, přední módní a lifestylová firma, byla založena před více než 40 lety Berndem Freierem, který v roce 1969 v německém městě Würzburg otevřel první maloobchodní prodejnu „Sir Oliver“ o rozloze 25 m2. V Německu firma sídlí dodnes, centrála s.Oliver se nachází ve městě Rottendorf. Během několika desítek let se firma stala jedním z předních módních výrobců působících nejen v Německu, ale i po celé Evropě.

Módní a především také lifestylová značka s.Oliver pro ženy i muže zahrnuje celkem 11 segmentů a výrobních řad, počínaje dětmi inspirovanou řadou s.Oliver Junior a konče prémiovou řadou s.Oliver Selection. Kromě vlastní značky firma nabízí také 11 lifestylových řad s produkty od licenčních partnerů. V ČR se setkáme s produktovými řadami: QS by s.Oliver, odvážnou a spontánní módou pro mladé, s.Oliver Casual, sportovně elegantní módou s vysokým komfortem nošení, doplňky s.Oliver Accessories i prémiovou řadou s.Oliver Selection, elegantní a zároveň pohodlnou business módou. V listopadu 2012 byla nabídka rozšířena o módu pro nejmenší s.Oliver BABY.

Prostřednictvím 262 vlastních prodejen, 323 partnerských prodejen, 2.724 dalších obchodů a 3.394 prodejních ploch firma působí ve 30 zemích světa. Každoročně rostoucí obrat firmy se 7.872 zaměstnanci se v roce 2011 vyšplhal na 1,48 miliardy Eur (obrat skupiny včetně licenčních produktů). Od srpna 2006 značku s.Oliver mediálně podporovala po dobu téměř dvou let zpěvačka Anastacia. V roce 2009 byla v ČR, po distribuci značky prostřednictvím franšízy, založena samostatná pobočka s.Oliver CZ s.r.o. spadající přímo pod německou centrálu. Kromě 14 vlastních prodejen pořídíte výrobky s.Oliver ve více než 40 partnerských obchodech a vybraných hypermarketech sítě Globus po celé ČR.

www.soliver.com a www.facebook.com/s.Oliver.cz


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.