diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

LUSH Velikonoční produkty

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Namísto obdarovávání přátel a rodiny neekologicky zabalenou kalorickou čokoládou věnujte k letošním svátkům jara něco ze šťavnaté velikonoční nabídky koupelových a tělových produktů Lush. Balistiky, masážní oleje nebo tuhé pěny jsou přátelské k životnímu prostředí a potěší určitě každého.

NOVINKY

Znovupoužitelná pěna do vany Carrot

Bude se líbit všem velikonočním zajíčkům. Vypadá jako mrkev, vytvoří ve vaně spoustu hravých bublinek, pak se zkrátka odloží a kdykoli se dá znovu použít. Obsahuje hodně ovocných olejů, jako je Buchu, citron nebo bergamot, takže má skvělou vůni. Díky mrkvovému oleji vyživuje, je plná vitamínů a má omlazující účinek na pleť.

The Immaculate Eggception…

Inovativní dvouvrstvá balistika. Na výběr je ze dvou barev – žluté vejce se zeleným zdobením, které má uvnitř králíčka, a růžové vejce se žlutým či modrým zdobením, které obsahuje kuřátko. Můžete ji použít jednou nebo si ji rozdělit na tři koupele. Voní po vanilce, ylang ylang a grapefruitu.

VELIKONOČNÍ DÁRKY

Chick Knot Wrap…

Šátek, do kterého se zabalí některé z velikonočních dárečků. S typickým motivem kuřátka. Perfektní například na zabalení balistik!

Hoppy Easter…

Dobrý nápad, jak zabalit velikonoční dárečky. Papírový obal ve tvaru zajíčka, který obsahuje jednu novinku a jednu stálici – pěnu Carrot a balistiku ve tvaru vajíčka Fluffy Egg, pro příjemnou jarní koupel. Tím, že si vyberete Hoppy Easter, pomůžete ušetřit zemi mnoha tun odpadu, který pochází z velikonočních dárků každý rok.

Hop do svěžích obchodů Lush, které jsou zásobené těmito velikonočními laskominami, spolu s mnoha dalšími etickými výrobky, netestovanými na zvířatech. Pro kompletní nabídku kosmetiky vyráběné eticky a bez testování na zvířatech zavítejte do prodejny v OC Palladium, nebo na stránky www.lushcz.cz


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.