diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

LEGO® Club nově v České republice!

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

lego-clubLEGO Club přináší spoustu zajímavých informací pro mladé LEGO fanoušky – exkluzivní obsah dostanou jako první!

Děti se dozví informace ze zákulisí a mohou si přečíst reportáže o novinkách, nebo si stáhnout super návody na stavění. LEGO Club časopis, webové stránky LEGO.cz/club a pravidelné měsíční e-maily s posledními aktualitami pomohou rozvíjet tvořivost mladých architektů, designérů i techniků.

LEGO® Club časopis je plný příběhů, soutěží, komiksů a rozhovorů s designéry. Úplně první vydání v češtině vychází v polovině listopadu, kde si fanoušci mohou přečíst třeba rozhovor s Jensem Kronvoldem, šéfem týmu designérů, který má na starosti úspěšnou řadu LEGO Star WarsTM.

Od následujícího roku bude časopis vycházet 5x ročně. Časopis a vše další, co s členstvím souvisí, je zcela zdarma. Jedinou možností, jak získat LEGO Club časopis a ostatní výhody, je registrace do našeho klubu na www.LEGO.cz/club.

Členové klubu mohou sledovat, co postavili ostatní a také se pochlubit svými COOL LEGO modely! LEGO.cz/club obsahuje články, videa z akcí a speciální obsah skrytý za klubovými kódy. Tento obsah mohou vidět pouze jeho členové! Pod klubovými kódy se skrývají dokončení příběhů z časopisu, extra návody na stavění, aktivity k vyluštění a mnohem víc!

Registrace zabere jen pár minut. Děti do 13 let budou potřebovat asistenci rodiče nebo zákonného zástupce. Rodiče se registrování jejich dětí nemusí bát, časopis i web přináší pouze bezpečnou zábavu. Obsah LEGO Club časopisu, webu LEGO.cz/club i pravidelných měsíčních e-mailu je šitý na míru mladým LEGO fanouškům právě do 13 let.

DŮVODY, proč se stát členem našeho klubu:

  • 5krát ročně časopis o 24 stranách až domů
  • Sdílení fotek LEGO COOL modelů i inspirace od ostatních
  • Každý měsíc e-mail o novinkách
  • Soutěže a speciální návody na stavění
  • Noví kamarádi na speciálních akcích klubu
  • Exkluzivní informace jako první
  • To vše úplně ZDARMA

Do LEGO Clubu se můžete zaregistrovat zde. Více informací nejen o našem klubu naleznete na www.LEGO.cz.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.