diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Kouzelný ostrov Puntanela

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Puntanela je kouzelný ostrov nejen pro děti,
ale i pro hravé rodiče, plné akcí a smíchu.

Největší naše nákupní centrum pro děti najdete v Europarku ve Štěrboholých Praha. Zde najdete jak interaktivní prodejnu hraček Puntanela Toys, kde vám dokážeme, že hrát si, je stále příjemné. Najdete zde hračky značek Hasbro, Littlest Pet Shop, Furry Frenzies, Transformers, Spider-Man, Nerf, Lego, EPline, Lamaze, Meccano a jiné.

V přízemí máme prodejnu Puntanela Fashion, kde kompletně oblékneme a obujeme vaše děti, až do 14 let. Jsou zde v prodeji značky Okaidi, Besceler, Rucanor, Bec caro, Levis, Jean Bourget, Pablovsky atd. Do přízemí sjíždíte jezdícími schody, nebo se můžete svézt úžasným tobogánem.
Dále pak pro nastávající maminky a maminky miminek prodejnu Puntanela Baby, kde je nepřeberné množství kočárků, autosedaček, dudlíčků, lahviček a potřeb pro nejmenší, známých značek jako je Avent, Chicco, Concord, Lamaze, Deglingos, Fisher Price, Sebamed, Simba, Sauvinex, Sassy a jiné.

Prodejny Puntanela najdete i v dalších nákupních střediscích, jako je Metropole Zličín, Tesco Letňany, Obchodní dům Kotva Praha.

V jiných městech ČR jsou prodejny v Brně Olympii, či v Galérii Vaňkovka. V Géčku Liberec, v IGY České Budějovice, či v OC Haná Olomouc.

Těšíme se na vás ve všech kamenných prodejnách, ale můžete nás navštívit i z teploučka svého domova na www.puntanela.cz


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.