diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Jak nenarazit při nákupu na internetu

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Na internetu můžete snadno a výhodně pořídit použité i nové potřeby pro děti. Rychlý nákup z bezpečí domova za výhodné ceny – koho by to nelákalo? Prostředí internetu má ale i své nevýhody – snadno se můžete stát obětí podvodníka. Jak se jim vyhnout?

Nejvíce maminek obchoduje přes největší český aukční server Aukro. Před uskutečněním nákupu vždy zkontrolujte stránku s údaji o prodejci. Najdete tam hodnocení ostatních kupujících a snadno tak odhalíte potenciálně problematického prodejce. 

Další oblíbený server Mimibazar není tak přehledný jako Aukro. Nabídka je ale bohatá a i zde najdete v hlavním menu rubriku hodnocení. Pokud byste byla i nadále nedůvěřivá, neposílejte peníze předem, ale domluvte se s prodejcem na zaslání předmětu na dobírku.

Při nákupu z internetových obchodů je obecně riziko menší, přesto i tady můžete narazit. Buďte opatrná, zjistěte si reference a při prvním nákupu klidně raději zvolte dobírku. Nezapomeňte, že máte právo zboží do 14 dnů od nákupu vrátit bez udání důvodu.

 


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.