diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Eshop s kočárky a autosedačkami v novém kabátu

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Internetový obchod s kamennou prodejnou MéďaBéďa E-shop je již 10tým rokem stabilně na trhu s dětskými kočárky, autosedačkami a vůbec vším co Vaše dítě potřebuje. Stálicí tohoto trhu je možná právě proto, že se snaží stále přicházet s něčím novým a lepším pro své zákazníky.

Pro letošní vánoce byla rozšířena nabídka zboží jako jsou hračky, kočárky pro panenky a dalšího dětského zboží. S koncem roku přichází každá firma vyrábějící kočárky, autosedačky a další dětské zboží s novou kolekcí, která obsahuje nejen novinky, ale také vylepšené modely předchozí sezony. Méďa nezůstává pozadu! Maminkám, tatínkům a především těm nejmenším na podzim přinesl novou prestižní značku dětských kočárků, německý ABC design, dále na sklonku roku přibude také nově značka jedné z nejbezpečnějších autosedaček a samozřejmě též krásných kočárků Maxi Cosi. Autosedačky Maxi Cosi získávají každý rok ta nejlepší ocenění v rámci bezpečnostních crash testů.


V duchu novinek je i samotný Eshop Méďa Béďa, který v následujících dnech dostane nový „kabát“. Bude nejen designově modernější, ale především co se jeho praktičnosti týká, bude přehlednější s velkým množstvím nových aplikací pro zlepšení možnosti výběru, jako jsou například instruktážní videa prohlíženého produktu a se spoustou dalších novinek pro celkové zlepšení a zjednodušení nákupu.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.