diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Cvičení pro maminky s kočárky

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Cvičení pro maminky s kočárky JakFIT 4Mums a JakFIT 4Mums Light v Praze

Máte mimino a nevíte, jak do svého programu na mateřské jednoduše zařadit i cvičení, které potřebujete? Zkuste outdoorový fitness program JakFIT 4Mums!

JakFIT 4Mums je kondiční kombinované cvičení obsahující střídání aerobní aktivity s posilovacími prvky vytvořené speciálně pro maminky s kočárky. Cvičí se venku na čerstvém vzduchu a v zeleni. Cílem je celkové zlepšení kondice, zpevnění těla, štíhlejší figura a v neposlední řadě také radost z aktivního stylu života. Pro sportovní začátečnice je určen program JakFIT 4Mums Light.
S sebou potřebujete jen chuť do cvičení a děcko v kočárku, které vás po celou lekci cvičení doprovází.

Outdoor fitness programy JakFIT 4Mums a JakFIT 4Mums Light zatím probíhají ve 2 pražských lokalitách – Stromovce a v parku Přátelství na Proseku. Podrobné informace naleznete na webu www.jakfit.cz. Na lekci je třeba rezervace.

Zatímco miminko v kočárku spinká nebo batole pozoruje okolí, udělejte něco pro sebe,
zacvičte si a budete se cítit lépe!

Pohyb na čerstvém vzduchu je prospěšný nejen Vám, ale i pro Vaše miminko, které navíc během cvičení JakFIT 4Mums nemusíte odkládat do hlídacího koutku, ale máte ho stále s sebou na očích.

Tzv. začátečnická verze JakFIT 4Mums Light je určená maminkám, které cítí, že jsou na tom s kondičkou hůře nebo se jednoduše nechtějí fyzicky přetěžovat (např. i z důvodů kojení), ale zároveň vědí, že je pro ně pohyb velmi prospěšný. V této verzi je tedy místo běhu zařazena svižná chůze a celkově jsou vybírány fyzicky méně náročné cviky.

Cvičení JakFIT 4Mums a JakFIT 4Mums Light se tedy liší intenzitou zátěže, ale jejich struktura je jinak podobná: úvodní zahřátí, rozhýbání, vlastní kombinované cvičení (kruhová forma posilování, aktivní přesuny atd.) a závěrečný strečink.

Přijďte si zacvičit na outdoorový fitness program JakFIT 4Mums, dostanete se do formy, vyplavíte endorfíny, zlepšíte si náladu a potkáte ostatní „kočárkové maminy“, které žijí aktivně!

Přečtěte si také:

  • Ochranu dětí před chladem nepodceňujteOchranu dětí před chladem nepodceňujte Letním teplotám už definitivně odzvonilo a místo nich nás čekají podzimní plískanice a co nevidět i sníh a mráz. Při procházkách s dítětem by proto měly všechny maminky více myslet na […]
  • Výroba fotopřáníčka Výroba fotopřáníčka Jistě máte doma plno fotek svých ratolestí. Z povedených fotek lze udělat i krásné přání babíčkám, dědečkům nebo tetičkám. Říkáte si jak vytvořím takové přání? No jednodušší způsob je vzít […]
  • Zimní detoxikace organismu nejen pro maminkyZimní detoxikace organismu nejen pro maminky Jak se zbavit škodlivých látek z organismu v zimních měsících? I když jsme spíše zvyklé na jarní očistu těla, kdy s prvními slunečními paprsky vyrazíme do přírody, zaběhat si, nakoupíme […]
  • Jarní říkankaJarní říkanka Dva krtkové z pelíšku, pokřikují na myšku: "Myško, malá myško, hřeje už dost sluníčko?" "Hřeje a jak", piští myška. "Zahřeje i vaše bříška!!
  • Dárek pro maminku – tvoření pro dětiDárek pro maminku – tvoření pro děti Kdy: 09.05.2012 od 13.00 h Kde: Knihovna Jiřího Mahena - pobočka Černá Pole Výtvarná dílna ke Dni matek. Děti mohou vyrobit malý dárek nebo přáníčko pro maminku.   Zdroj: […]
  • Špatný nápad – říkanka pro dětiŠpatný nápad – říkanka pro děti Na kytičce pyl si sbírá malá pilná včela. Chvíli jsem ji lechtal stéblem, to vám byla mela. Najednou mi kolem uší podrážděná včela bzučí. Co mě to jen napadlo? Snad mi nedá […]

Jeden komentář k “Cvičení pro maminky s kočárky

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.