diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Brazilské značky Ipanema a Rider doplňují letní zábavu

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

00_ipanema

Společnost TERM, největší velkoobchod s obuví v ČR i SR a výhradní distributor brazilských značek Ipanema a Rider, se rozhodla zviditelnit tyto značky promoakcemi ve Žlutých lázních a již tradiční podporou akce „Brněnská pláž“.

Už 30. dubna 2013 budou znovu otevřeny Žluté lázně, oblíbený přírodní areál v Praze na břehu Vltavy. Hned první akci – Čarodějnice ve Žlutých lázních, podpoří brazilské značky Ipanema a Rider. Připraveny jsou soutěže o pestrobarevnou plážovou obuv těchto značek. Vybrané flip-flopy získají návštěvníci jako dárek k některým míchaným drinkům a boty Rider obuje za příznivého počasí i obsluha. Dekoratéři Žlutých lázní byli z flip-flopů Ipanema a Rider tak nadšeni, že je dokonce použijí i k výzdobě areálu. Radek Umlášek, brand manager společnosti TERM, říká: „Spojení brazilských značek plážové obuvi se Žlutými lázněmi je zcela logické. Obojí u veřejnosti vyvolává představu kvalitní zábavy a příjemné relaxace.“ Akce s podporou značek Ipanema a Rider budou ve Žlutých lázních probíhat až do konce srpna 2013. Více na www.zlutelazne.cz.

Náměstí Svobody v centru Brna se letos už počtvrté promění v nádhernou písečnou pláž. Partnery této mimořádně příjemné akce budou stejně jako v předchozích ročnících brazilské značky plážové obuvi Ipanema a Rider. Lidé procházející městem se mohou na „Brněnské pláži“ na chvíli zastavit, odpočinout si na lehátku či si objednat exotický koktejl. Zájemci si zahrají plážový volejbal a děti jistě ocení hrací koutek. Vybraní příchozí získají flip-flopy Ipanema či Rider jako dárek. Radek Umlášek k akci říká: „Přenést atmosféru přímořského letoviska do centra města Brna nám přijde jako vynikající nápad. Žabky Ipanema či sandály Rider jsou naplněné duchem žhavého brazilského léta, proto záměr této akce dokonale umocňují.“ Pláž v centru Brna bude možné navštívit od června až do konce srpna 2013.

IPANEMA

Obuv pro volný čas značky Ipanema svými pestrými vzory odráží barvy a rozmanitost brazilské kultury. Evokuje svěžest, vášeň, žhavé letní slunce a příjemnou atmosféru brazilských pláží. Díky speciálně vyvinuté technologii poskytují maximální pohodlí a komfort.

RIDER

Rider je jedinečná značka brazilské obuvi. Agresivní jihoamerický design a ty nejkvalitnější materiály doplněné zajímavými technologiemi vám zpříjemní chvíle odpočinku ve městě, na pláži nebo po sportovním výkonu.

TERM

Společnost TERM je v ČR a SR výhradním zástupcem například americké outdoorové obuvi Merrell a Teva, japonské sportovní značky Mizuno a od roku 2010 také italské cyklistické značky Bianchi a sportovní Diadora. Loni TERM podepsal smlouvu o výhradní distribuci také se španělskou značku top fashion obuvi Xti a francouzskou značkou Glagla. Kromě těchto nadnárodních značek TERM vyvíjí a distribuuje také značky vlastní (např. Peddy, Asylum či Navaho). Hranici prodeje jednoho miliónu párů za rok TERM poprvé překročil v roce 2006. Letos oslaví TERM 22 let od svého založení. Více na www.term.cz.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.