diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Biolampa Biostimul a Biobeam

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Nejkvalitnější biolampy na trhu jsou modely Biostumul včele s modelem Biostimul BS 303. Vezmeme-li v úvahu poměr cena výkon, nesmíme opomenout BioBeam, která má dva modely a to Biobeam 940 na klouby a Biobeam 660 na kožní onemocnění. Oba najdete např. zde www.biolampa.net/biobeam/

Biolampa Biobeam

BioBeam je ve světe pojem. Nejoblíbenější značka v oblasti fototerapie z globálního pohledu. Biobeam léčí takřka po celém světě. Svou pozici si biobeam dobil díky bezkonkurenční technologii. Mezi prvními začal Biobeam využívat LEDdiodiový zdroj záření. Biolampa Biobeam  940 tak léčí milionům lidí klouby, její bratříček Biobeam 660 zbavuje lidi exémů, vyrážek, lupénky a hojí otevřené rány. Přičemž Biobeam 940 patří mezi špičku v léčbě kloubů.

Biostimul má 3 efekty léčby

Schopností biolampy Biostimul je léčit ve třech různých rovinách léčby. Pomocí analgetického účinku je Biostimul schopna pacienta odprostit od primárních bolestí. Jako zdroj záření používá moderní biolampa Biostimul Led diody, které působí protizánětlivě. Řada onemocnění se projevuje nejprve zánětem než propukne v dané onemocnění, je opravdu důležité, aby biolampa nehřála, neboť jak všichni víme zánět nikdy nesmí být nahříván, neboť by se jeho průběh zhoršil. Nejmodernější účinná biolampa Biostimul je tedy vybavena led technologií, zastaralé biolampy, jmenujme například Bioptron Zeptej, je na bázi halogenové žárovky, která mírně nahřívá, což je pro účinnou léčbu špatné. Při výběru biolampy proto buďte obezřetní, je spousty výrobců a také prodejců nabízející biolampy zastaralé technologie. Třetím efektem, který Biostimul má obdobný jako můžeme najít u BioBeam 940, je efekt biostimulační. Tento biostimulační efekt napomáhá rychlejší regeneraci tkáně. Níže si uveďme všechny tři efekty podrobněji.

Biostimul a její analgetický účinek

Mezi základní účinky, kterými je Biostimul vybavena je účinek analgetický. Analgetický účinek Biostimulu snižuje pacientovi bolest, což mu dodává velikou úlevu od bolesti. Elektromagnetické záření polarizovaných paprsků snižuje bolestivost, což je dokázáno klinickými studiemi. Tyto klinické studie by měly být provedeny na každém modelu biostimul, tedy na Biostimul Bs 103 i vyšší verzi Biostimul BS 303, lépeji řečeno, pokud nemá biolampa klinické testy, nepatří mezi dobré biolampy. Pacienti, kteří tak užívají léky v podobě analgetik a používají Biostimul pravidelně, mohou léky postupně snižovat, ba dokonce je již neužívat vůbec. Léky v podobě analgetik mívají pro člověka často nežádoucí vedlejší účinky.

Biostimul a její protizánětlivý účinek

Dalším důležitým účinkem, kterým je biolampa Biostimul vybavena je protizánětlivý účinek. Zánět může doprovázet řadu různých zdravotních obtíží a tyto obtíže jsou obvykle doprovázeny zánětem prvotně.  Zánět může být sekundární projev mnohé řady onemocnění nebo v některých případech může být primárním zdrojem zdravotních komplikací. Dané obtíže tak biolampa Biostimul pomocí protizánětlivého účinku může zabránit vzniku zánětu a zamezit tak vzniku dalších s tím spojených obtíží.

Biostimul a její biostimulační účinek

Asi nejdůležitějším účinkem, který Biostimul má je účinek biostimulační. Pokud buňky nepracují správně tak jak by měly, potřebují dodat impuls, tzv. nastartovat buněčný metabolismus. Biostimulační efekt, který biolampa Biostimul má, je tak schopný aktivovat tento metabolismus a zvýšit tak regeneraci tkáně. Lidsky vysvětleno: Paprsek biolampy Biostimul dopadající hluboko do tkáně zaktivuje nečinnou buňku, která začne na paprsek reagovat a zvýší tak svoji účinnost. Takovým to působením biolampy Biostimul dochází k rychlejší regeneraci tkáně bez nutnosti užívat další léky. Otevřené, čerstvé rány, popáleniny, bércové vředy, to jsou onemocnění, na kterých má Biostimul nejviditelnější účinek hojení. Jelikož paprsek biolampy Biostimul, ale také Biobeam 940 dopadající na tkáň, dopadá i do hloubky až 4,5cm je i BioBeam 940 vhodná k léčbě pohybového aparátu, například artrózy, revmatismu, kloubních obtíží nebo například bolesti páteře. Více informací najdete na www.elife.cz/biolampa/ a na www.biolampa.net/biostimul/


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.