diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Zábavnou hrou naučte děti nakupovat, pěstovat rajčata nebo rozeznávat barvy

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

poznavame-svet-hrou

Poznáváme svět hrou

Okolo 1,5 roku začínají děti poznávat svět kolem sebe a rodiče plní důležitou roli průvodce, který dětem pomáhá se ve složitém světě lépe orientovat. Hra je nejpřirozenější forma učení. Podporuje rozvoj sociálních dovedností, díky ní děti rostou také po emocionální stránce a získávají zdravé sebevědomí. Úroveň dětské hry se zároveň pozvedne, zapojí-li se do hry dospělí.

Při hře mohou rodiče dětem názorně vysvětlit, jak to vlastně ve světě chodí. Společně tak zvládnete první chůzi po schodech nebo zaplatíte první nákup v obchodě. Se zcela novou stavebnicí LEGO® DUPLO® Můj první náklaďák se mohou děti naučit hledat stejné dvojice obrázků a díky nové stavebnici LEGO DUPLO Moje první zahrádka dětem snadno vysvětlíte, jak pěstovat květiny a sklízet rajčata.

Nové balení a kartičky

U vybraných setů pro vás LEGO připravilo nové balení, které vám umožní zčásti nahlédnout do jeho obsahu. Můžete si tak prohlédnout některé kostky a zároveň se ujistit, že se jedná o bezpečnou hračku. Pro začínající stavitele jsou do těchto speciálních obalů přidány kartičky s herními tipy.

Housenka, zahrádka i náklaďák a autíčka jsou součástí nové řady Moje první LEGO®DUPLO®:

Usměvavá housenka aneb nový kamarád na společné nákupy

S pomocí nové stavebnice LEGO DUPLO Moje první housenka se vaše dítě může snadno naučit rozeznat barvy a počítat do tří. K sadě jsou zvlášť přidány kostky s obrázky jablka, mrkví a květinami. Malý počtář tak může přiřazovat číslice ke správnému počtu objektů na těchto přidaných kostkách. S nimi můžete navíc přeskládat stavebnici tak, aby se z housenky vyklubal krásný motýl.

Jedeme na velký nákup

Na velký nákup je potřeba zajet autem. Váš začínající zákazník má díky stavebnici LEGO DUPLO Můj první náklaďák příležitost si připomenout, jak velký nákup je možné autem udělat. Na nákupní seznam nezapomeňte připsat ovoce a zeleninu. Zastavte se proto na tržišti u stánku, který je součástí balení, a nakupte právě dovezené čerstvé potraviny. Stavebnice navíc obsahuje párové kostky, díky kterým se váš předškolák naučí přiřazovat k sobě kostky se stejnými obrázky. S touto stavebnicí bude mít malý stavitel stále k dispozici spoustu kostek na hraní.  V balení je totiž o 20 % více kostek než obvykle.

Květiny rostou každý den

Seznamte děti s tím, že nejenom v obchodech se dají pořídit zdravé pochoutky. Se stavebnicí LEGO DUPLO Moje první zahrádka si totiž můžete vypěstovat vlastní rajčata i brambory. Sledujte také, jak vám přímo před očima rostou voňavé kytičky. Nová stavebnice obsahuje DUPLO minifigurky, které konvičkou zalévají rostliny a sbírají spadlé listí do zahradního kolečka.

Řidiči, připravte se, startujeme

Nová stavebnice LEGO DUPLO Moje první autíčka a náklaďáky je věčným zdrojem zábavy. Stavebnice je doplněna o žebřík, tankovací hadici a hák. Zorganizujte společný závod ve vašem obýváku a kdo ví, kam se příběh bude ubírat dál.

Kostky LEGO® DUPLO® jsou dvakrát tak velké oproti klasickým LEGO kostičkám. Právě proto dobře padnou do malých dětských ruček. A protože za jediný možný způsob hry pokládáme bezpečné hraní, splňují všechny stavebnice LEGO DUPLO nejpřísnější normy kvality
a bezpečnosti.

Navštivte www.duplosvet.cz a prohlédněte si kompletní LEGO DUPLO nabídku.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.