diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Za nedlouho přijde do kin nový animovaný film LEGO® Příběh

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

lego-movie13 stavebnic inspirovaných filmem si můžete postavit od ledna 2014

LEGO® Příběh, první celovečerní film společnosti LEGO, vstoupí do českých kin 6. února 2014. Film LEGO® Příběh byl vytvořen kompletně z kostek LEGO a je plný oblíbených i zcela nových figurek. Některé scény z filmu si budete moci postavit
v předstihu díky novým LEGO stavebnicím. Série inspirovaná klíčovými scénami filmu nabízí 13 stavebnic řady LEGO® Movie, které se v obchodech objeví od ledna příštího roku.

Režiséři Phil Lord a Christopher Miller (autoři filmů 21 Jump Street, Zataženo, občas trakaře) napsali scénář inspirovaný stavebnicí LEGO. Nový film, v němž se objeví některé nejoblíbenější figurky LEGO, ale i řada nových postav, nabídne fanoušků stavebnic a populárních videoher ojedinělý a dosud nepoznaný vizuální zážitek ze světa LEGO.

Původní příběh v atraktivní počítačové 3D animaci vypráví o Emmetovi, obyčejné, spořádané a naprosto průměrné minifigurce LEGO, kterou si spletli s tou nejvýjimečnější osobou, jež jako jediná může zachránit svět. Emmet je tak vtažen do společenstva hrdinů na impozantní výpravu proti zlému Lordu Byznysovi − do putování, na něž je beznadějně a vtipně nepřipravený.

Filmové stavebnice LEGO Movie

Současně s filmem přichází třináct nových stavebnic s hlavními filmovými figurkami a stavbami, které jsou inspirované ústředními scénami z filmu. Děti potěší dokonale propracované a funkční stroje a stavby, jež vycházejí z tvůrčí bohatosti tematických řad na pozadí filmu, jako je Město, Divoký západ nebo Vesmír.

Pobaví vás náš výběr?

70803 Palác v Obláčkové zemi Cuckoo – Seznam se s UniKitty z Obláčkové země Cuckoo, nejšťastnějším a nejnádhernějším tvořivém místě na světě! Přidej se k Emmetovi, Hustěnce a všem mistrům stavitelům v tomto pestrobarevném ráji, kde vždycky svítí slunce a mezi barevnými květinami se plazí roztomilý šneček. Ale pozor! Emmet, aniž by o to měl sebemenší tušení, má na noze sledovací zařízení a Exekutron Lorda Byznyse ho navedl do paláce a je připraven ho spoutat. Zažeň ho výstřelem květin z květinového děla a pomoz Emmetovi a Hustěnce uprchnout! Součástí jsou 3 minifigurky s doplňky: Emmet, Hustěnka a Exekutron a 2 figurky: UniKitty a šnek.

70805 Drtič odpadu – Dostaň se k robotům tím, že přeměníš popelářské auto s drtičkou odpadu na létající Drtič odpadu s drtící tlamou, postranními děly a výfuky. Ale pozor! Mikromanažer se chystá na bezmocné občany vystřelit své skryté střely, tak si pospěš! Součástí jsou 3 minifigurky s různými zbraněmi: Popelář Grant, popelář Dan a kuchař Gordon Zola.

70808 Super honička – Není času nazbyt! Využij své mistrovské stavitelské dovednosti a pomoz Hustěnce postavit dvojmístný dragster rychlý jako blesk. Pomoz Emmetovi uprchnout před Robo komandem. Nastartuj motor, přeskoč zátarasu s hřeby a uháněj pryč. Vyhni se střelám ze zbraní Robo policie a dynamitu vystřelovaným z jejich terénního vozidla. Součástí je 5 minifigurek s různými zbraněmi a doplňky: Emmet, Hustěnka a 3 členové Robo komanda.

Pro další informace o stavebnicích a filmu navštivte LEGO.cz/movie.

Video-ukázka:


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.