diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Video chůvička, která miminko nejen hlídá, ale také pomůže uspat ukolébavkou

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Pláč miminka, který zazní v chůvičce, bývá pro maminky impulsem k rychlé akci a kontrole miminka. Pokud nám ale chůvička přenese také obraz a navíc nám umožní miminko ukonejšit na dálku, většinou se miminko uklidní a pokračuje ve spánku. Když je navíc ještě možnost pustit miminku jednu z osmi ukolébavek, je to sen každé maminky. Přesně toto všechno nabízí digitální video chůvička BAYBY BBM 7020. Chůvička je také vybavena systémem automatického nočního vidění a díky funkci časování připomene dobu krmení a hlídá teplotu v místnosti, kde miminko spí. Více informací o tomto pomocníkovi všech rodičů malých dětí najdete na www.bayby.cz.


Chůvička je nedílnou součástí výbavičky snad každé maminky. Klasicky se využívá, když miminko spinká dál od nás, abychom měli přehled o šelestu kolem dítěte, nebo přesně věděli, kdy se miminko probudí. Chůvička BAYBY BBM 7020 toho však nabízí mnohem více, než jen zvukové oznámení. Pojďme se na její hlavní výhody podívat blíže:

 

DIGITÁLNÍ VIDEO CHŮVIČKA BAYBY BBM 7020 ZAHRAJE MIMINKU UKOLÉBAVKU

 

Všestrannou video chůvičku si rodiče zamilují. Nejen že jim čistě přenese obraz miminka, umožní oboustrannou komunikaci, ale také má ve svém nastavení až 8 ukolébavek, kterými pomůže miminko ukonejšit. Chůvička pracuje s bezdrátovou digitální technologií 2,4 GHz, zaručující kvalitní přenos až do vzdálenosti 250 m na volném prostranství. Díky funkci šifrovaného přenosu a automatické volby volného kanálu je zajištěno soukromí a rodiče mají jistotu, že vidí a slyší jen své dítě. Funkce VOX umožňuje zvolit režim přenosu aktivovaného hlasem ve třech hladinách citlivosti, případně funkci zcela vypnout. V tomto režimu začne chůvička vysílat vždy, když zaznamená nějaký hlas nebo zvuk. Pokud není přenášen žádný zvuk, chůvička se automaticky přepne do režimu ECO, energeticky úsporného provozu.

Barevná LCD obrazovka s uhlopříčkou 2,4“ s možností nastavení jasu podle potřeby umožňuje sledovat nejen záběry z kamery, ale také intenzitu signálu, stav nabití baterie, průběh nabíjení, nastavení úrovně hlasitosti nebo třeba dobu nastavenou funkcí časování. Časovač má volitelnou dobu nastavení od 30 minut do 4 hodin a můžeme ho využít k připomenutí času krmení, případně na správnou dobu podání léku. Na uplynutí nastaveného času upozorní jak zpráva, tak i zvuková signalizace na rodičovské jednotce.

Výhodou je také sledování teploty vzduchu v místnosti, kde je dětská jednotka a rovněž je zde možnost nastavit si minimální a maximální vhodnou teplotu. Pokud se teplota změní mimo námi nastavené rozmezí, chůvička nám o tom dá vědět.

K mluvení na miminko stačí stisknout tlačítko s ikonou mikrofonu na rodičovské jednotce. Ukolébavky je pak možné přehrávat buď všechny za sebou, nebo vybrat jednu oblíbenou a tu hrát jednou nebo i opakovaně.

Kamera dětské jednotky je vybavena automatickou funkcí nočního vidění. Obě jednotky jsou vybaveny stabilními stojánky, rodičovská navíc také klipem na opasek pro snadné přenášení. Otočný kloub dětské jednotky umožňuje nastavit záběr v požadovaném úhlu. Obě jednotky se dají napájet buď ze sítě, nebo pomocí dodané nabíjecí baterie. O stavu nabití baterie informuje LED indikátor.

Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBM 7020 je 2.999 Kč. Více informací
o výrobku a místa prodeje najdete na
www.bayby.cz.

 

***

 

BAYBY, spolehlivý partner rodičů i dětí

Příchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, pro koho je bezpečí jejich dítěte stejně důležité, jako pro ně. BAYBY takovým odborníkem je.

Krédem značky BAYBY je špičková kvalita, naprosté bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. Filozofií je stát se tichým pomocníkem rodiny. Být kdykoli po ruce a mít připraveno všechno, co dítě potřebuje – a to nejen po příchodu na svět, ale po nesmírně důležitou dobu jeho počátečního vývoje. BAYBY prostě roste spolu s vaším dítětem.

Aby toho značka BAYBY dosáhla, chce být – a je – v mnohém jedinečná. Výrobky BAYBY jsou nejen naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné (neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky), jsou také krásné. Jejich design je originální, přátelský, pozitivní, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče. Výrobky BAYBY vás budou bavit – jsou totiž jiné, originální
a v mnoha případech víceúčelové.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.