diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Užitečný rádce nastávajících maminek

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Stát se rodičem, to je něco, co změní celý váš život. Být rodičem znamená, že můžete čekat spoustu radosti, ale také velké množství starostí. Je proto nanejvýš důležité, aby každý rodič byl na vše, co jej čeká řádně připraven. Je tedy potřeba opatřit si co nejvíce informací. Kde však takové informace sehnat?

V první řadě by těm, kterým se narodilo první miminko, měli pomoci rodiče, rodina a přátelé. Oznámení o narození miminka je pro ně jasným signálem k tomu, aby se předháněli ve svých radách a tipech. Kromě toho existuje značné množství knih  a časopisů, kde je možné také vyčíst spoustu informací. Ovšem nejlepším způsobem, jak se dozvědět prakticky vše co potřebujete, je internet. Internet je nekonečná zásobárna informací a pokud jej alespoň trochu ovládáte, jistě si na něm vše potřebné dohledáte. Internet je navíc řešením, které nám šetří čas a především nám umožňuje dohledat a přečíst si vše co potřebujeme v pohodlí a klidu našeho domova.

A aby to hledání na internetu bylo ještě rychlejší a efektivnější, dám vám tip na výborné stránky, které se zabývají problematikou těhotenství, porodu a péče o malé děti. Jedná se o webové stránky rodicka.cz. Na těchto stránkách najdou rodiče prakticky všechny informace, které kdy mohou potřebovat.

Rodička.cz – váš průvodce nejen těhotenstvím

Najdete zde kupříkladu seriál o těhotenství týden po týdnu, spoustu užitečných informací, rad a tipů, které nastávajícím maminkám mohou těhotenství i samotný porod v mnohém ulehčit. Dozvíte se zde také prakticky vše o tom, co bude vaše dítě potřebovat bezprostředně po porodu.

Co zajímá velké množství rodičů, to jsou informace o zdraví jejich dětí a nemocech, které jim hrozí.  Máte podezření na to, že vaše dítě trpí nějakým zdravotním neduhem? Zadejte si do vyhledávacho okénka na portálu rodicka.cz výraz, který vystihuje vaše podezření, například  streptokok v krku příznaky nebo černý kašel příznaky a v okamžiku se dozvíte dostatek relevantních informací o těchto problémech.

Rodicka.cz, to je portál pro nastávající maminky a rodiče. Portál, který vám nabízí opravdu velké množství zajímavých a především užitečných informací.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.