diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Užijte si spoustu zábavy při stavění s LEGO® DUPLO® stavebnicemi i v létě

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

lego_duplo_letni_novinky

Je tolik možností, jak si s dětmi můžete během prázdnin hrát. Kromě výletů do přírody a koupání je letní počasí jako stvořené pro zahradní party. Sezvěte rodinu, přátele a do příprav se nebojte zapojit také vaše ratolesti.
Díky stavebnicím LEGO® DUPLO® si stavění mohou užít i ty nejmenší děti a naučit se něco nového. Když je horko, hosté jistě ocení domácí zmrzlinu! Praktické omyvatelné LEGO DUPLO kostky jsou ideální na stavění si venku, ať už jste na pláži anebo na chalupě u babičky.

Na rodinnou dovolenou si určitě nezapomeňte přibalit také kostky LEGO DUPLO. Období letních prázdnin je pro děti časem navazování nových přátelství. Uspořádání pikniku je skvělou příležitostí nové kamarády lépe poznat a užít si spolu spoustu legrace. Se stavebnicí Tvořivý piknik (10566) vám mohou děti připravit chutné občerstvení. Děti bude bavit kombinování barevného chleba, masa, kečupu a salátu, ze kterých vyrobí ty nejlepší sendviče a burgery. Víko boxu zároveň slouží jako servírovací tác. A pokud dětem dojdou nápady a hodila by se jim inspirace, mohou se podívat na recepty, které jsou ke stavebnici přiloženy.

Po jídle následuje dezert, v létě to musí být osvěžující zmrzlina. Díky stavebnici Postav si zmrzlinu (10574) si děti mohou vyrobit svou vlastní. Tato sada obsahuje barevné kopečky lahodné zmrzliny, veselé ozdoby a kornouty – vše z kostek LEGO DUPLO. Vaše dítě si oblíbí velké kostky, které jsou příjemné na dotek, a připraví Vám veselé zmrzlinové kombinace.

Tip rodiče:

Bára a tříletá Esterka
Sada Tvořivý piknik je pro nás velkou inspirací, vyzkoušeli jsme všechny možné kombinace. Každý člen rodiny hodnotil barvy, tvary i kombinace. Stavebnice LEGO DUPLO Tvořivý piknik je teď v Esterčině kuchyňce, kdykoliv připravená k servírování.

Herní tipy

Tipy a rady, jak děti rozvíjet tvořivou a zábavnou cestou, najdete na stránkách www.duplosvet.cz/herni-tipy. Jednoduché herní tipy vám napoví, jak proměnit dětskou hru ve vzrušující cestu za pokrokem.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.