diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Společnost Sunar zahájila projekt Sunar doporučuje

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Nevíte kam vyrazit s dětmi ve volném odpoledni? Inspirujte se projektem značky Sunar na stránkách www.detskavyziva.cz. Rodiny často řeší, kam vyrazit do výlet, zda vybraný zábavní park je pro jejich děťátko vhodný, či kde si mohou dát společný oběd. Maminky také přemýšlí, kde je v jejich okolí nějaké mateřské centrum, kde by poznaly nové kamarádky. Nyní však mohou s ostatními jednoduše sdílet své zkušenosti. Pro aktivní maminky je připravena soutěž o hodnotné balíčky s produkty značky Sunar.

Na stránkách www.detskavyziva.cz maminky naleznou recenze nejrůznějších míst, budou moci samy přidat zkušenosti s místy, která navštívily a kde byly spokojené. „Věříme, že maminky díky recenzím poznají více možností trávení volného času ve svém okolí a příležitost diskutovat a poradit si navzájem,“ řekla Renata Indrová, brand manažerka značky Sunar. Projekt bude zaměřen na kavárny, zábavní parky, dětské herny, chybět nebudou ani tipy na výlety s miminky a malými dětmi.

Pomozte tedy ostatním maminkám najít místo, kde si budou moci vychutnat oběd s kamarádkou, kde projedou bez problémů i s kočárkem, kde poznají nové maminky. Každá recenzentka může nahrát fotografii svého dítěte z doby, kdy místo navštívili nebo fotku daného místa, aby snáze ilustrovala ostatním dané prostory.

Každý měsíc vybereme pět nejzajímavějších recenzí a čtenáři budou hlasovat o nejlepší recenzi. Její autorka bude následně odměněna hodnotným balíčkem produktů značky Sunar. Zkrátka nepřijdou ani zbylé čtyři maminky a 1 nejaktivněji diskutující čtenářka, které odměníme malým balíčkem s produkty od Sunaru. Více informací o projektu získáte na stránce www.detskavyziva.cz. Hlasování o nejlepší recenzi bude vždy probíhat do konce měsíce.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.