diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Společnost Emirates ví, jak letos v létě zabavit děti

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Emirates - hračkyEmirates, jedna z nejrychleji rostoucích společností, si na letošní léto připravila spoustu zábavy, aby udržela malé cestovatele spokojené. Od zábavního systému ice, který nedávno získal již po deváté v řadě ocenění Skytrax pro nejlepší palubní zábavní systém, až po hračky – Emirates nabízí mnoho cest, jak děti a v důsledku i jejich rodiče učinit spokojené.

Právě v době letních prázdnin v červenci a srpnu si letecká společnost připravila pro děti skvělý program na svém zábavním palubním systému ice Digital Widescreen. Nejrůznější filmy, kreslené seriály, hry a hudba, jakou jinde nenajdete, dozajista udrží děti zabavené po celou dobu letu.

Mezi ty nejlepší patří:

* 10 úplně nových filmů jako Croodsovi, Horris Henry: The Movie, Jack a obři, Escape from Planet Earth, Mocný vládce Oz a Příšerka v Paříži.

* 40 klasických Disney filmů včetně 101 dalmatinů, Alenka v říši divů, Auta 1 a 2, Popelka, Dumbo, Hledá se Nemo, Mary Poppins, Příšerky s.r.o., Piráti z Karibiku všechny čtyři díly, Pocahontas, Ratatouille, Aristokočky, Záchranáři a všechny tři díly filmu Příběh hraček.

* Více než 30 televizních kanálů včetně CBeebies, Cartoon Network, Disney Junior a Wiggletime TV.

* Přes 60 hodin televizních programů, na kterých běží známé a oblíbené pořady, mezi něž patří Sezamová ulice, Mašinka Tomáš, Dora průzkumnice, Co nového Scooby-Doo?, Barney a jeho přátelé, Požárník Sam, Pingu, Transformers a Tom & Jerry.

* Pro hudební fanoušky je k poslechu připraven velký hudební výběr zahrnující One Direction, Demy Lovato, Taylor Swift, Ollyho Murse, Little Mix a Justina Timberlakea. Dále si mohou posluchači vybrat až z několika set hudebních televizních kanálů.

* Děti dostanou speciálně vyrobený palubní magazín 321 s různými aktivitami pro děti v předškolním věku. Starší děti dostanou e-kids plný her, kvizů a příběhů, které je zabaví.

Součástí produktů, které společnost Emirates pro děti připravila, jsou i speciálně designované věci v jasných barvách fialové, zelené a žluté. V těchto barvách děti dostanou příbory, podložku, box na svačinu a také tašky na hračky. Cateringový tým společnosti pro děti připravil speciální menu, které počítá s mnohonárodnostním složením malých pasažérů. Nabízí jim nejen oblíbená dětská jídla, ale také možnost vyzkoušet si něco nového. Menu obsahuje také asijská a vegetariánská jídla, ale v nabídce jsou i nízkoproteinové nebo speciální pokrmy připravené podle pokynů lékaře. Speciální jídla mohou být připravena do 24 hodin od objednávky.

Mladí pasažéři dostanou balíček plný hraček nově s tématem příšerek. Hračky jsou určeny dětem v předškolním věku. Příšerky mají velmi nepředvídatelná jména z celého světa a podporují v mladých cestovatelích myšlenku globalisty. Příšerky jsou rozděleny do dvou kategorií: Kamarádi s dekou – plyšové příšerky, které drží flísovou deku, a tvorové bezpečnostních pásů, hračky, které jsou umístěny kolem bezpečnostního pásu, aby v dětech podpořily smysl pro bezpečnost. Mladí cestující si také mohou vybrat z dalších produktů a hraček, mezi které patří časopisy 321 a e-kids, pastelky, batůžky Emirates, termotašky, klapky na spaní pro děti a oblíbená knížka od doktora Seusse.

Pro starší děti je na letech delších než pět hodin připravena kolekce inspirovaná cestováním, která byla vytvořena ve spolupráci s kultovní lifestylovou značkou Quiksilver. V srpnu bude navíc na systému ice spuštěna televizní stanice Quiksilver, na které budou k vidění neuvěřitelné pořady o surfovaní nebo bruslení.

Kromě těchto služeb mohou děti a kojenci využít množství dalších výhod. Rodiny s malými dětmi mají možnost přednostního nástupu do letadla a speciálních cen letenek pro děti ve věku od 2 do 11 let. Kojenci bez vlastního místa k sezení mají zdarma jedno zavazadlo o hmotnosti 10 kg. Pro děti jsou připravena speciální sluchátka v jasných barvách, která dětem dobře sedí. K dispozici je také dětské vybavení, postýlka pro děti, plenky a přebalovací stoly, dětské láhve, mléko a dva typy dětské výživy, kterou je možné stejně jako mléko ohřát. Po příletu do Dubaje je pro rodiče s malými dětmi připravena speciální služba, jež zajišťuje přistavení kočárku ihned po příletu a výstupu z letadla.

Se svolením rodičů nebo opatrovníků se mohou nejmenší pasažéři, kteří létají pravidelně, přidat k programu Skysurfers – věrnostnímu programu společnosti Emirates pro mladé cestovatele ve věku od 2 do 16 let. Mohou sbírat míle a utrácet je za letenky, iPody společnosti Apple, hry a nejmodernější módní doplňky. Mladí cestovatelé obdrží členskou kartu, jmenovku na kufr, knihu letů, heslem chráněný účet na webové stránce www.skysurfers.com a díky dalším klubovým výhodám a službám si při letech s Emirates užijí spoustu zábavy. Skysurfers získávají míle stejným způsobem jako členové věrnostního programu Emirates Skywards a mohou také přejít na stříbrné nebo zlaté členství stejně jako ostatní členové rodiny.

Tato široká nabídka produktů a služeb naplňuje závazek společnosti Emirates věnovat malým pasažérům speciální pozornost a poskytnout rodinám s dětmi bezproblémovou cestu, která pomůže užít si odpočinkový začátek jejich letní dovolené.

Pro více informací o společnosti Emirates a o posledních nabídkách letenek prosím navštivte: www.emirates.com


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.