diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Skládací postýlka pro cestování s malými dětmi

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Praktická skládací postýlka zajistí vašemu miminku pohodlí domova kdekoli na cestách. Skládací postýlka Nessy od společnosti Babypoint pro pohodlnější cestování s malými dětmi.

Staráte se zrovna o miminko a zároveň rádi cestujete? Žádný problém, společnost Babypoint, přední český výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží, myslí i na rodiče cestovatele a nabízí řešení v podobě praktické skládací postýlky Nessy vhodné nejen na cesty. Ať už vyrazíte na hory, nebo jen na víkend k babičce a dědečkovi, můžete s sebou vzít pro svou ratolest kousek domácího pohodlí. Cestovní postýlka s nosností 15 kg poskytne dítěti klidný a bezstarostný spánek kdekoli na cestách, spolehlivě však poslouží také jako bezpečné místo na hraní nebo odpočinek i v domácím prostředí. Postýlka disponuje polohovacím závěsným lůžkem, černou síťkou na bočnicích a bočním otvorem na zip. Mezi další benefity patří praktická kapsa na drobné předměty, snadná manipulace díky kolečkám a jednoduché skládání postýlky. Součástí balení je skládací matrace a přenosná taška, které oceníte především při cestování.


Rodiče při pořizování dětského zboží hledí především na bezpečnost výrobku. Proto je samozřejmostí, že cestovní postýlka Nessy splňuje všechny požadavky platné legislativy, konkrétně normy CSN EN 716-1 a CSN EN 716-2 z roku 2008 (Nábytek – Dětské postýlky a skládací postýlky pro bytové použití). Nejedna maminka pak jistě ocení i praktičnost postýlky, například polohovatelné závěsné lůžko s nosností 8 kg, které využijete především v prvních měsících mateřství. Nebudete se muset ohýbat až na dno postýlky a přístup k malému miminku tak pro vás bude pohodlnější a snazší. Mezi další šikovné doplňky patří boční otvor na zip, který již starším dětem dovolí, aby z postýlky po odpočinku nebo spánku samy vylezly. Pro odkládání drobných hraček nebo miminkovských potřeb poslouží praktická kapsa. Černá síťovina na bocích postýlky pak zajistí, že dítko uvidí z postýlky na dění kolem sebe a rodiče naopak snadno zkontrolují svou ratolest jediným pohledem.

Rozložená postýlka měří 130 cm na délku, 74 cm na šířku a vysoká je 85 cm. Manipulace s postýlkou je jednoduchá díky dvěma kolečkám, která lze pro stabilitu a bezpečnost zajistit brzdou. Skládání je také velmi snadné, ve složeném stavu má Nessy rozměry 81 x 25 x 25 cm a součástí balení je praktická přenosná taška, se kterou bude cestování ještě jednodušší.

Cestovní postýlka Nessy od společnosti Babypoint váží pouhých 12,5 kg a k dostání je ve čtyřech veselých barvách: fialové, zelené, modré a červené. Pořídit ji můžete za cenu kolem 1 850,- Kč ve smluvních prodejnách společnosti Babypoint nebo na vybraných partnerských e-shopech. Přehled smluvních prodejců a další informace o produktu naleznete na www.babypoint.eu.

O společnosti Babypoint

Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, na začátku se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma Babypoint pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět nejen sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint se společnost podílí na vývoji luxusních kočárků, golfových holí a autosedaček značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. Letos Babypoint rozšířil nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids) či o hluboké kočárky značky Navington specifického designu. Produkty společnosti Babypoint jsou k dostání ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR, společnost se pravidelně účastní různých veletrhů, například mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českých veletrhů zaměřených na děti FOR KIDS a FOR BABIES .

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.