diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Side Impact Rotation ochrání vaše dítě před úrazem

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Unikátní bezpečnostní systém Side Impact Rotation ochrání vaše dítě před úrazem hrozícím při bočním nárazu. Bezpečné cestování větších dětí s novou autosedačkou BeSafe iZi Up X3 fix s rotačním systémem.


Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, rozšiřuje letošní sortiment o další novinku. Tentokrát se jedná o dětskou autosedačku norské značky BeSafe – symbol skandinávského bezpečí. Model BeSafe iZi Up X3 fix váhové kategorie 15 – 36 kg (cca 4 – 12 let, skupina 2/3) dokonale naplní požadavek bezpečného převozu starších dětí v automobilech. Autosedačka se instaluje po směru jízdy pomocí systému ISOfix. Připevnění je spolehlivé, rychlé a jednoduché, dítě stačí připoutat automobilovým pásem, upravit nastavení výšky a sklonu zádové a hlavové opěrky a může se vyrazit. Tento zbrusu nový model autosedaček značky BeSafe je navíc vybaven unikátním bezpečnostním systémem SIR – Side Impact Rotation, který při kolizi auta dítě ještě lépe ochrání před hrozícím zraněním.

Bezpečnostní inovace

Vývoj je hnacím motorem každého odvětví, proto ani norský výrobce bezpečných dětských autosedaček firma HTS BeSafe, jejíž autosedačky se v nezávislých testech každoročně umisťují na předních pozicích, nezůstává pozadu a pro letošní rok si připravila nový model autosedačky váhové kategorie 15 – 36 kg. Platná legislativa nařizuje, že každé dítě vážící méně než 36 kg anebo měřící méně než 150 cm musí cestovat v homologované dětské autosedačce. Nový model BeSafe iZi Up X3 fix vychází z předností předchozího modelu BeSafe iZi Up X2, prověřeného například objektivními testy ADAC a Stiftung Warentest a oceněného iF product design award, navíc však přináší instalaci pomocí systému ISOfix a zvýšenou ochranu proti bočnímu nárazu.

Jednoduché připevnění

Revoluční bezpečnostní systém SIR – Side Impact Rotation, který vyvinula a patentovala firma HTS BeSafe, dokáže při kolizi auta absorbovat sílu bočního nárazu pomocí částečné rotace autosedačky. Při nehodě s bočním nárazem totiž často dochází ke zranění dítěte o dveře automobilu. Systém SIR této situaci předchází a výrazně zmírňuje následky úrazu dítěte. BeSafe iZi Up X3 fix se instaluje po směru jízdy jednoduchým zakliknutím v rámci systému ISOfix. Dítě pak stačí připoutat automobilovým pásem, jehož ramenní i boční popruh jsou vedeny jediným správným a bezpečným způsobem. Absence vodičů bočního pásu zcela eliminuje riziko nesprávného použití.

Pohodlné ovládání

Jednoduché nastavení doplňuje volba výšky hlavové a zádově opěrky, tu lze zvolit pomocí synchronizovaného ovládání na bočních stranách autosedačky. Volitelný je i sklon zádové a hlavové opěrky. Větší děti si tak budou moci samy nastavit ideální úhel sklonu pro spánek nebo odpočinek. Ovládání je rovněž umístěno na bočnicích autosedačky.

Model BeSafe iZi Up X3 fix, který splňuje veškeré požadavky platné legislativy (norma ECE R44/04), pořídíte v několika barevných kombinacích. K dispozici jsou jak modely z elegantní, designové řady Premium, tak odvážnější odstíny řady Fresh. Doporučovaná maloobchodní cena autosedačky je 3.940,- Kč. Přehled prodejních míst (kamenných prodejen i e-shopů) stejně jako veškeré informace o produktech značky BeSafe najdete na www.autosedacky-besafe.cz nebo www.babypoint.eu.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.