diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Šetrná péče o dětskou pokožku s italskou kosmetikou

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Již ve starých florentských drogistických a lékárenských knihách se můžeme dočíst, že každý prostředek pro „péči a očistu těla i krásy vůní musí být obdařen a na složení a výrobu jeho velké péče a odbornosti věnováno musí býti“. Ital Mauro Cresci, velký obhájce těchto starých florentských tradic, ke kterým v období renesance umění drogistů a lékárníků bezpochyby patřilo, na tuto florentskou tradici navazuje. Cresci kdysi převzal farmaceutickou laboratoř po svém otci a založil značku Derbe, v níž spojuje své 40leté znalosti tradičních léčitelských postupů s moderními metodologiemi. Derbe vyvíjí pod jeho vedením několik linií prvotřídních kosmetických produktů té nejvyšší kvality, které zachovávají účinky a moudrost přírody.


Produkty značky Derbe nejsou testovány na zvířatech ani neobsahují látky živočišného původu. Některé kolekce a produkty nesou certifikát ekologicky šetrného výrobku.

Seres baby – šetrná péče pro dětskou pokožku

Seres Baby je speciální řada pro jemnou dětskou pokožku na bázi rostlinných výtažků. Výrobky jsou klinicky a dermatologicky testovány a mají certifikaci univerzity ve Ferraře. Všechny jejich složky jsou hypoalergenní a mají vhodné pH pro jemnou dětskou i dospělou pokožku, která má sklon k přecitlivělosti a alergiím. Vybrané produkty nesou certifikát eko-kosmetiky (symbol zeleného stromu). Certifikát je mj. zárukou toho, že produkt: neobsahuje silikony, umělé antioxidanty a alergenní konzervanty. Obsahuje zato emulzifikátory a tensioaktivní činidla pouze rostlinného původu a pouze přírodní barviva. Pokožka vašeho děťátka či vaše ultracitlivá pokožka dostanou s kosmetikou Seres Baby od Derbe speciální výživnou péči.

Baby Seres – Koupelový gel a šampon

Koupelový gel a šampon v jednom pro tu nejjemnější péči o pokožku a vlásky vašeho dítěte s jemnou příjemnou vůní. Obsahuje rýžové bílkoviny, které mají zjemňující vlastnosti, a extrakt z heřmánku se zklidňujícími účinky. Díky čisticím složkám z kokosu gel nedráždí oči. 250 ml, 259 Kč

Baby Seres – Šampon na vlasy

Dětské vlásky jsou odlišné od těch dospělých a vyžadují speciální péči. Tento dětský šampon značky Derbe je speciálně vytvořen tak, aby umyl dětské vlasy a nedráždil oči ani pokožku. Obsahuje rýžové bílkoviny, které mají zjemňující vlastnosti, a extrakt z heřmánku se zklidňujícími účinky. Díky čisticím složkám z kokosu nedráždí oči. Vlásky vašeho děťátka budou jemné a příjemně voňavé. 100 ml, 199 Kč Produkt nese certifikát eko-kosmetiky.

Baby Seres – Čisticí mléko
Čisticí dětské mléko s bambuckým máslem, rýžovými bílkovinami a extraktem z heřmánku je ideální při každé výměně plenek nebo v případě zarudnutí či podráždění pokožky, kdy není možné děťátko koupat ve vodě. Aplikujte bavlněným tamponkem a vyčistěte jemným pohybem. Zabraňuje vysoušení pokožky a agresivním účinkům moči. Má příjemnou jemnou vůni. 150 ml, 229 Kč

Baby Seres – Voňavý mandlový olej

Tento jedinečný mandlový olej s příjemnou vůní je určený speciálně pro nejjemnější a citlivé pokožky novorozenců a malých miminek. Díky speciálnímu přírodnímu složení vyživuje a hydratuje také namáhanou pokožku maminek v očekávání. Jemně vmasírujte malé množství oleje do pokožky až do úplného vstřebání. 100 ml, 249 Kč Produkt nese certifikát eko-kosmetiky.

Baby Seres – Výživný krém

Dětský výživný a hydratační krém s bambuckým máslem, vitaminem E, rýžovými bílkovinami a extrakty z heřmánku a echinacey má mimořádné zjemňující a výživné účinky. Hodí se ke každodennímu použití po koupeli nebo při procházkách s děťátkem venku jako ochrana proti větru, chladu, slunci a nečistotám v ovzduší. Má jemnou vůni, kterou si hned oblíbíte.
125 ml, 249 Kč Produkt nese certifikát eko-kosmetiky.

Baby Seres – Zklidňující krém

Hustý zklidňující krém bohatý na včelí vosk, bambucké máslo, vitamin E, rýžové bílkoviny a extrakty z heřmánku má mimořádné zjemňující a výživné účinky. Hodí se především jako prevence proti opruzeninám na zadečku a v intimních partiích děťátka při používání plenek, ale také jako ochranný krém pro další citlivé partie, které trpí zapařením. Aplikujte vždy při výměně plenek nebo po koupeli, jemně vmasírujte až do úplného vstřebání. Má příjemnou nevtíravou vůni. 125 ml, 269 Kč Produkt nese certifikát eko-kosmetiky.

Produkty Baby Seres značky Derbe prodává např. e-shop s italskou kosmetikou Erbario.cz.
Derbe: derbe.it

Erbario.cz: www.erbario.cz, www.facebook.com/pages/Erbariocz/227896483947153


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.