diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Roztomilá kačenka

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Tento veselý příběh mi vyprávěla má kamarádka. Říkejme jí třeba Ema. Ema má malou dvouletou dcerku Klárku. Jednou se s ní právě chystala k paní doktorce na pravidelnou kontrolu. Malá Klárka dlouho po obědě spinkala a její maminka ji rychle oblékala. Když byla Ema v koupelně a mohla se na chvilku věnovat sobě, Klárka si do maminčiny kabelky dala pár hraček, aby se v čekárně u lékařky nenudila. Ema přejela rty rtěnkou, přečísla vlasy, vzala Klárku za ruku, popadla kabelku a šly.

U lékaře bylo, jako vždy, hodně lidí. Klárka se živě zajímala o židličky a hračky v čekárně. A tak si její maminka mohla vzít časopis a začetla se do zajímavého článku. Klárka si hrála s ostatními dětmi. Pak ji ale hračky začaly nudit a vydala se k maminčině kabelce. Z ní vyndala panenku Pepínu, kterou všude nosila sebou, a také roztomilou gumovou kachničku. Znáte ty kachničky, které si děti s oblibou berou sebou do vany. Její kachnička, kterou si ale dala k mamince do kabelky, byla trošku jiná. Nepatřila Klárce, ale její mamince. Byl to vibrátor ve tvaru kačenky. Zatímco si Ema četla časopis, její dcera si hrála s kačenkou, kterou objevila v maminčině ložnici. A kačenka se líbila i ostatním dětem. A tak kačenka putovala z jedněch dětských ruček do druhých a nikdo z rodičů neměl žádné podezření, že by šlo o něco pro děti nevhodného. Najednou vyšla zdravotní sestřička ze dveří, aby zavolala dalšího pacienta. Klárka zamávala na známou a hodnou sestřičku a ta jí pochválila její hračku. Ve stejnou chvíli ale Klárka něco zmačkla a její kačenka začala vibrovat v dívčině ručce. Malá slečna se polekala, upustila kačenku na zem. To už Ema vzhlédla od časopisu a naskytl se jí tento pohled: Její dcerka stála a dívala se na zem, kde vibrovala její kačenka. Společně s Klárkou sledovali kačenku i všichni přítomní rodiče, děti a samozřejmě i zdravotní sestra.

Ema se hodně styděla, když vyskakovala ze židle, aby doběhla pro kačenku, kterou v mžiku schovala zpět do kabelky.

Netrvalo to dlouho, její kačenku si přesto měli možnost prohlédnout všichni, kteří v tu chvíli navštívili s dětmi zdravotní ordinaci oné dětské lékařky. V ordinaci se pak zdravotní sestřička jen usmívala na Emu, rudou až za ušima…


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.