diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Roste jako z vody, to tak musí být – kam ale pak s věcmi, když máme přeplněný byt

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Jednoho dne jsem se vrátila z potvrzením od gynekoložky, že jsem TĚHOTNÁ! Konečně! Pocitem, že se stanu opravdu maminkou, se ve mně rozvinul hnací motor, který mě hnal k tomu, abych byla dokonalá máma a krom studování a péče o dítě jsem nakupovala a radostně přijímala veškerou výbavičku na miminko. Dupačky, pletené svetry, kabátky, bodíčka, ponožtičky, až nadmíru oblečení jsem v těhotenství přebírala, prala, žehlila, třídila. Do tohoto šuplíku budu dávat jen dupačky, do druhého jen kabátky, atd. Určovala jsem si místo v novém nábytku v připraveném dětském pokojíčku. Den za dnem ubíhal, miminko rostlo jako z vody, některé oblečeníčko nemělo vůbec ani na sobě nebo pouze jen jednou. Šetřila jsem si ho až na potom, až přijde návštěva, až někam půjdeme, ale jak čas běžel, tak miminko den ze dne přibývalo na váze a dupačky byly nošené pouze jako krátké kalhoty, z čepice byly vidět ouška, bodíčko nešlo přetáhnout přes hlavu….. Znáte to taky?

Co se s tím dá dělat? Ty nejhezčí kousky jsem si nechala, kdyby přišlo třeba časem druhé dítko, další jsem věnovala charitě a protože mateřská je v dnešní době skoro jako almužna, vyplatí se některé věci po dětech, ať už je to oblečení nebo hračky, zkusit nabídnout ostatním rodinám, které miminko plánují nebo mají malé děti. Inzertní server Krajánek pro celou Českou republiku  k podání vašeho inzerátu vybízí! Kočárky, oblečení, a cokoliv, čeho se už chcete zbavit můžete zdarma nabídnou ostatním hledajícím maminkám. Pravda, můžete to též prodat na různých jiných webech, ale Krajánka navštíví měsíčně přes 100.000 návštěvníků a při této návštěvnosti sem určitě nějaký rodič zabloudí. A svůj inzerát si můžete za opravdu pouhých pár korun na celý týden nechat zvýraznit, což vřele doporučuji!

Nakupovat a zbavovat se věcí budete stále dokola, dokud bude dítko školou povinné. Užijte si tyto nádherné okamžiky od doby těhotenství, kochejte se nad roztomilým miminkem, nezbedným batolátkem, neposlušným školákem, drzým puberťákem, ale milujte ho bez výhrad, čas a péče vám jednou vrátí, jako se vám vrátí peníze za nabídnuté zboží právě přes Krajánka!


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.