diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Rolety do dětského pokoje Vám prokážou dobrou službu

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

latkove rolety detsky pokoj

Rolety do dětského pokoje pomáhají regulovat intenzitu slunečního svitu a přispívají tak k vytvoření příjemného prostředí. Velké oblibě se těší barevné látkové rolety.   

Zastínění nebo zatemnění   

Především malé děti mají velkou potřebu spánku, která zejména v letních měsících přesahuje délku noci. Hlavním rušitelem jejich odpoledního či dopoledního odpočinku jsou nenechavé sluneční paprsky. Rolety do dětského pokoje umožňují jejich intenzitu regulovat. Praktické řešení představují zastiňovací rolety, které nejenže zajistí účinné zastínění během dne, ale také dodají interiéru dekorativní vzhled. Látkové rolety se vyrábějí ze tkanin, které jsou odolné vůči usazování nečistot, především prachu.

Látkové rolety na každý typ okna 

Současný trh stínící techniky nabízí látkové rolety v několika provedeních umožňujících instalaci takřka na všechny typy oken. Látkové rolety lze umístit na křídlo okna, stejně jako nad okno. Výhodou prvního typu rolet je, že nezasahují do světlosti okna. Naproti tomu výhodou rolet nad okno je jejich nezávislost na rozměru okna. Pokud máte v dětském pokojíčku střešní okna, také pro ta existuje řešení, a to speciální rolety na střešní okno.

Více na www.rolrols.cz

rolety detsky pokoj


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.