diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Raději kvalitní použité botičky nebo levné nové?

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Spoustu maminek trápí, že z finančních důvodů nemohou svým dětemdopřát vždy kvalitní nové boty osvědčené značky. Nejmenším nožička rychle roste, a tak za první roky života spotřebují nemálo párů bot. Co je pro děti lepší – koupit kvalitní dětskou obuv z druhé ruky nebo botky sice nové, ale zakoupené za nízkou cenu na tržišti?

Pokud máte toto dilema, vězte, že se doporučuje koupit raději trošku nošené kvalitní boty. Vzhledem k tomu, že hodně maminek použité botičky zásadně nekupuje, najdete na internetu spoustu inzerátů na prodej jen lehce onošených botiček. Vybírejte známé osvedčené značky s atestem kvality, botky co nejméně nošené. Pokud je to možné, prohlédněte si je před koupí osobně, pokud ne, nechte si zaslat větší množství fotek.

Pokud si přesto nejste jistá, klidně boty ukažte vašemu pediatrovi. Podívá se na ně a řekne vám, jestli jsou vhodné nebo ne. Vzhledem k problematickému nákupu bot pro děti je možné sehnat jako použité boty prakticky nenošené. Chce to jen pátrat a potenciálních prodejců se na všechno potřebné zeptat.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.