diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

První LEGO TV aplikace je na světě!

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

samsung-hu7500-uhd-tv-3d-smart-tv-lego-tv-3

První LEGO® TV aplikace je na světě! Všechny oblíbené LEGO příběhy teď mají děti pohromadě

Zamilovaly se vaše děti do LEGO příběhů? Pak je určitě nadchne novinka, která vznikla spoluprací společností LEGO a Samsung. První televizní LEGO aplikace LEGO TV přinese dětem spoustu zábavy a zážitků s jejich oblíbenými LEGO hrdiny!

Nová aplikace obsahuje kompletní řady LEGO seriálů pro holky i kluky. Děti tak s jistotou najdou pomocí této aplikace své oblíbené příběhy s hrdiny z LEGO Ninjago, LEGO Chima, LEGO Hero Factory i LEGO Friends! Jednotlivé epizody jsou dlouhé 22 minut. Součástí aplikace jsou také krátké filmy tzv. minimovies inspirované řadou stavebnic LEGO City. Celý svět LEGO hrdinů tak nyní děti najdou kdykoliv přímo na svých televizních obrazovkách. Díky jednoduché navigaci a intuitivnímu ovládání si mohou malí i velcí fanoušci vybrat, co budou právě sledovat, nebo si nastavit oblíbený pořad a zhlédnout kompletní řadu najednou!

LEGO TV navíc přináší bezpečný obsah vhodný pro děti jakéhokoliv věku a spoustu zábavy bez reklam.

Na českém a slovenském trhu bude aplikace zdarma ke stažení od září 2014 na všech chytrých televizorech Samsung SmartTV roku výroby 2012 a novějších, na vybraných Smart Blu-ray přehrávačích a domácích kinech.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.