diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Pro radostné a bezstarostné chvíle strávené s vašimi dětmi

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

První měsíce nového roku jsou nejen pro výrobce dětského zboží obdobím veletrhů a představování novinek v sortimentu. Z těch orientovaných na rodiče zmiňme například nedávno proběhlý veletrh ProDítě v Brně anebo chystaný veletrh potřeb pro děti For Kids, který 12. dubna vypukne v pražských Letňanech. Společnost Babypoint, přední český výrobce a prodejce dětského sortimentu, která rozhodně nezůstává pozadu, si pro letošek připravila hned několik novinek. Tradiční nabídka značek Babypoint, X-lander a BeSafe byla navíc rozšířena o sportovní trojkolky německé značky TFK –  Trends For Kids i vysoce elegantní kočárky Navington.

Nové barevné kolekce a modely se netýkají pouze kočárků a autosedaček. Firma nabízí i celou řadu dalších doplňků a pomůcek pro rodiny s malými dětmi. Podívejme se proto nyní blíže na několik tipů, které vám radostné chvíle s vašimi zlatíčky zpříjemní a usnadní.

Pohádková multifunkční židlička

Jídelní židlička Fábula – výraz, který ve španělštině znamená pohádka, svůj název rozhodně nezapře. Multifunkční židlička je pohodlná díky bohatému vypolstrování, veselá s každoročně obměňovaným motivem a především také praktická. Omyvatelná sedačka je polohovatelná do tří úrovní sklonu, dítě tak v židličce může bez problému odpočívat, má vyndavací pultík skládající se ze dvou do sebe zapadajících vaniček a lze ji použít nejen u klasického jídelního stolu, ale i u nižších stolků. Důležitým prvkem je její výšková nastavitelnost, díky 6ti polohám výšky sedáku židlička roste spolu s vaší ratolestí a splňuje tak veškeré ergonomické požadavky. Pro zajištění komfortu při sezení je na sedačce umístěna odnímatelná měkká vložka, kterou lze vyprat. Samozřejmou součástí vybavení jsou 5bodové bezpečnostní pásy s polstrováním a nastavitelnou délkou a dvě zadní kolečka s brzdou.

Aby vaše dítě spalo i na cestách ve svém

Rádi cestujete a máte přitom malé miminko, které potřebuje nejen v noci, ale i přes den pravidelně spinkat anebo si jen pohodlně hrát a odpočívat? Pak jistě oceníte praktickou skládací cestovní postýlku Sally. Nadstandardně řešená postýlka je vybavena hned několika užitečnými doplňky. Maminky opravdu malých miminek potěší do dvou úrovní polohovatelné závěsné lůžko s možností zešikmení polohy, díky němuž se pro miminko nebudou muset sklánět až na dno postýlky, či bytelný přebalovací pultík s kapsou. Oba tyto doplňky jsou konstruovány až pro 8kg ratolesti. Nastane-li čas spánku, stačí na bočních síťovaných stranách postýlky spustit velmi praktickou roletu, která interiér postýlky promění do příjemného přítmí. V době odpočinku mohou děti pozorovat plyšová zvířátka zavěšená na hrazdě nad postýlkou. Pro starší děti je k dispozici boční otvor na zip, kterým po vyspinkání bez problému samy vylezou.

Kolébka z říše snů

V dobách dřívějších nechyběla kolébka v žádném domě, kde bylo malé miminko. Dnes se mnohé maminky k této tradici vracejí. Kromě dřevěných kolébek rostou na oblibě i kolébky moderního designu a vyšší funkčnosti. S kolébkou Regina od Babypointu bude uspávání každého miminka snazší, nabízí totiž několik benefitů pro pohodlí, pocit bezpečí i sladké usínání. Kolébku lze nastavit do pěti výškových poloh, nechybí praktické rameno s přehráváním dětských melodií, kolotoč s hračkami, jemné vibrace nebo noční světýlko. Kolébku lze pořídit ve dvou barevných variantách – hnědé a modré.

Jedno dítě v kočárku, druhé na stupátku

Jste-li v roli dvojnásobné maminky, pak jistě uvítáte praktickou pomůcku v podobě stupátka za kočárek. Mladší dítko tak povezete v kočárku a starší na přídavném stupátku umístěném za kočárkem. Stupátko Corado s nosností 30 kg připevníte k většině kočárků a golfových holí, neboť umožňuje uchycení na konstrukce rozdílných rozměrů. Stupátko lze upravit i do různé výšky a šířky (min. 32 cm a max. 60 cm), prostě tak, aby to bylo bezpečné a pohodlné. Pro bezproblémové překonávání terénních nerovností je stupátko vybaveno popruhem k zavěšení a převozu na rukojeti.

Pro více informací navštivte www.babypoint.eu.

O společnosti Babypoint

Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, na začátku se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma Babypoint pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět nejen sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint se společnost podílí na vývoji luxusních kočárků, golfových holí a autosedaček značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. Letos Babypoint rozšířil nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids) či o hluboké kočárky značky Navington specifického designu. Produkty společnosti Babypoint jsou k dostání ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR, společnost se pravidelně účastní různých veletrhů, například mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českých veletrhů zaměřených na děti FOR KIDS a FOR BABIES .

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.