diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Pirát Jake a jeho kamarádi připlují už na podzim

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Piráta Jakea a jeho kamarády Izzyho a Kubíka ze Země Nezemě sledují děti z různých koutů světa už více než rok a tato dětská pirátská posádka, jež neúnavně vzdoruje zákeřnému kapitánu Hookovi a mistru Smeemu, se za tu dobu již nesmazatelně zapsala do dětských srdcí. Malí piráti se pokaždé stejně odhodlaně vydávají za skrytými poklady daleko od své skrýše na Ostrově Pirátů.  Během těchto nesčetných dobrodružství se zdokonalují v týmové spolupráci, řešení náhlých problémů a pracují na své fyzičce. Skvělým bonusem celého příběhu je originální pirátský rock v podání The Never Land Pirate Band a závěrečný videoklip.

A právě pirát Jake a jeho kamarádi Izzy a Kubík, kteří svými příběhy podporují děti v odhodlání, že pomoc kamarádům je to, co se sluší a patří, a že přátelství je ta pravá hodnota, doplují jako kolekce hraček už na podzim přímo k Vám.

Celý soubor postaviček vznikl díky značce Fisher-Price samozřejmě v návaznosti na animovaný seriál z produkce Disney, a tak můžou děti podniknout dobrodružnou výpravu s česky mluvící postavičkou hrdiny Jakea, utkají se v lítém boji s kapitánem Hookem a užijí si při tom spoustu legrace.

Navíc po zmáčknutí Jakeova pásku zazní i jednotlivé fráze z oblíbeného seriálu. K Jakeovi však nutně patří jeho skvělá loď Bucky, která dětem nabízí spoustu možností. Nejvíce společné zábavy Vás s touto herní sadou čeká ve vodě, třeba ve vaně při koupání. Balení obsahuje trychtýř, do kterého když nalijete vodu, vytvoříte Jakeovi tobogán, nalijete-li vodu do vraního hnízda, loď skropí déšť.

Loď Bucky je také dokonale vybavena na obranu proti kapitánu Hookovi. Chcete-li vědět, jak ho zahnat, musíte Jakeovu loď vyzkoušet za každých podmínek „na vlastní kůži“. Kolekce by však nebyla úplná bez obávaného kapitána Hooka. Jeho nebezpečné pirátské doupě přímo vybízí k pečlivému prozkoumání. Co se stane po otočení kormidlem a kde všude můžete upevňovat Hookovo funkční dělo? Rozbalte si herní sadu s kloubovou figurkou Hooka, dělem a třemi náboji a vítejte v pirátském brlohu záludného kapitána.

Tím to však zdaleka nekončí! Dejte si dobrý pozor také na Hookovu bitevní loď, která je vybavena funkčním dělem s dvěma projektily. Protože je loď na kolečkách a při jízdě se houpe, vypadá, jako by plula přímo po moři. A pokud máte na závěr pirátského dovádění chuť soutěžit, kolekce závodníků na vodních skútrech Jakea a Izzyho už netrpělivě čeká na první startovní výstřel. A jestliže ani po náročném závodě nebudete mít dost, báječnou zábavu ukončete nefalšovanou námořní bitvou. Loď Bucky a Hookův bitevník k tomu přímo vybízejí.

Celá kolekce hraček z oblíbeného animovaného seriálu bude uvedena na trh na podzim, proto do té doby nezapomeňte bedlivě sledovat Jakeova dobrodružství. Jen tak budete vědět, jak při hře přechytračit kapitána Hooka a mistra Smeeho a jak se zachovat, aby bylo vždycky dosaženo spravedlnosti a zachováno přátelství a pomoc kamarádovi stála nad všemi hodnotami.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.