diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Nové stavebnice LEGO DUPLO vtáhnou malé stavitele do hry – tvořivé a vzrušující

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

S novými stavebnicemi LEGO® DUPLO® se děti určitě neztratí. Chytré ikony uvedené na krabicích napovídají, co se děti díky stavebnici naučí. Prostřednictvím velkých kostek, které dobře padnou do dětských ruček, poznávají malí stavitelé svět hravě a nápaditě. Jak vypadá jejich den? Odkud se bere mléko? Svět rozmanitých her se mění podle nálady a nikdy neomrzí.

duplo-10616-muj-prvni-domecek

Děti se učí prostřednictvím hry již od útlého věku

S novými stavebnicemi DUPLO® přicházejí vzrušující tvořivé hry pro malé stavitele i jejich rodiče. Řada Moje první DUPLO, s níž si děti mohou hrát, učit se a objevovat, je určena dětem od 1,5 roku. Speciální kostky s obrázky zubního kartáčku, knížky, budíku, nebo třeba vajec a lahve mléka lze využít k procvičení řeči nebo jako rekvizity pro učení a hraní rolí.

Bezpečné prostředí pro děti

Všechny výrobky LEGO® DUPLO® splňují nejpřísnější normy kvality a bezpečnosti – protože za jediný možný způsob hry pokládáme bezpečné hraní.

Chytré ikonky napoví

Pro snadnější orientaci v hračkářství mezi různými typy stavebnic maminkám poslouží nejen různobarevné krabice, přičemž každá barva charakterizuje určitou věkovou skupinu. Navíc na nich najdeme ikonky, které napovídají, co se díky stavebnicím dítě naučí: Podívej, jak vypadá můj den. Zjisti, jak to chodí na farmě. Nauč se barvy a ovoce.

Řada Moje první DUPLO

Stavebnice 10616 Můj první domeček na hraní obsahuje kostky s obrázky zubního kartáčku, budíku, knížky nebo mističky s jídlem. Na krabici vyobrazená chytrá ikonka „Podívej, jak vypadá můj den“ napovídá, že se dítě prostřednictvím stavebnice seznámí s pravidelnými denními činnostmi a oboustranná kostka se symboly dne a noci jej naučí vnímat denní režim.

Stavebnice 10617 Moje první farma učí malé farmáře o životě na statku pomocí figurek zvířat a speciálních kostek s obrázky mléka, vajec nebo třeba klubíčka vlny a pletacích jehlic. Na krabici zároveň najdete chytrou ikonku ukazující, co hrou procvičíte: „Zjisti, jak to chodí na farmě.“ Vysvětlete dětem, kde se berou vajíčka nebo proč má kravička mléko.

Rozšířit řadu stavebnic Moje první DUPLO můžete také setem 10615 Můj první traktor, ve kterém najdete spoustu různobarevných kostiček s ikonkami ovoce. Děti se tak naučí poznávat jablíčka, hrušky nebo pomeranče.

Hrajte si digitálně na webových stránkách LEGO® DUPLO®

Věděli jste, že kostky LEGO® DUPLO® existují také v digitální podobě? Chytré a zábavné aplikace vám při stažení do chytrého telefonu nebo tabletu odkryjí další rozměr dětské hry. Výborně jimi dítě zabavíte například při cestě autem a přitom budete mít jistotu, že se dítě stále rozvíjí. Hry jsou jednoduché, navržené tak, aby jejich náročnost odpovídala úrovni předškoláků. Můžete vyrazit do cirkusu, naservírovat si nejlepší zmrzlinu na světě nebo třeba řídit vlak. Stáhnout si je můžete do zařízení s OS Android i zařízení od společnosti Apple. Novinky vždy najdete na stránkách www.duplosvet.cz a po registraci své e-mailové adresy je můžete dostávat přímo do schránky.

Rozvíjejte své dítě pomocí stavebnic LEGO® DUPLO®

Stavebnice LEGO® DUPLO® není zábava na několik hodin, pobaví vás spoustu let. Všestrannou hračku si děti od 18 měsíců rychle oblíbí a budou se k ní vracet i v následujících letech, protože s ní vytvoří cokoli z důvěrně známého světa, který je obklopuje. Na stránkách www.duplosvet.cz naleznete informace o novinkách, tipy, jak si hrát se svým dítětem, můžete si zde také zasoutěžit nebo využít výhodné akce na oblíbené stavebnice.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.