diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Nové kukuřičné křupky REJ Gluten Free

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

rej_logo_NEWTaké vaše děti milují dlouhé kukuřičné tyčinky? Určitě budou mít radost i z nových příchutí.  Bezlepkové křupky nejsou určeny jen pro malé děti, ale samozřejmě celiaky a dospělé, kteří hledají nutričně výhodnější variantu mlsání.  Nová značka REJ Gluten Free rozšiřuje portfolio zdravých produktů společnosti REJ s. r. o.  Všechny tyto kukuřičné křupky – natural, jahodové, vanilkové, karamelové, tyčky, kukuřičné bonbonky a kuličky značky Gluten Free můžete zakoupit v HM Globus, lékárnách a vybraných prodejnách zdravé výživy, popřípadě na eshopu www.rejfood.eu.

V sortimentu nalezneme křupky natural, které patří mezi neoblíbenější pochoutku malých dětí, zajímavou variantou jsou kukuřičné tyčky – dlouhé jemné a nadýchané křupky, často přezdívané jako „kočárkové“. Vybírat však můžeme i z ochucených, především děti ocení své oblíbené příchutě – jahodovou, vanilkovou nebo karamelovou. Samozřejmostí je použití přírodních aromat a  barviv. Novinkou roku 2013 jsou kukuřičné ovocné kuličky, v sáčku naleznete různobarevné kuličky v několika přírodních ovocných chutích.

Pro starší děti a dospělé jsou určeny kukuřičné kroužky, příjemně křupavé v přírodní neochucené podobě nebo arašídové, se sníženým obsahem soli a tuku.

Kukuřičce obsahuje kromě lehce stravitelných sacharidů, které pomáhají zklidnit střevní sliznici mnoho cenných minerální látek – draslík, hořčík, fosfor, železo, má hodně vlákniny a je zdrojem vitamínu B1. Je výborná při zácpě, má mírný diuretický účinek, je vhodná při zvýšené hladině cholesterolu, mírně zpomaluje činnost štítné žlázy a proces trávení a tak se hodí při stavech hubnutí a nervozity.

REJ s. r. o. klade důraz na pečlivý výběr vstupních surovin, křupky jsou vyráběny bez konzervačních látek, umělých barviv a aromat. Díky vybraným druhům kukuřice a technologii výroby jsou křupky nadýchané, křehké a chutné. Výrobky prochází pravidelnými kontrolami na obsah lepku a soli.

Více na www.rejfood.eu

Sortiment a doporučené maloobchodní ceny:

kukuricne krupkyKukuřičné křupky natural 100g – 18 Kč, 200g – 34 Kč

Klasické kukuřičné křupky s minimálním obsahem oleje. Vhodné pro přímou spotřebu i jako příloha. Výborná alternativa pro zdravé mlsání. Není vyrobeno z GMO surovin. Výrobek bez lepku.

 

 

 

 

kukuricne tycky naturalKukuřičné tyčky natural 60g – 22 Kč

Extr. kukuřice ve formě 20cm dlouhých tyček s minimálním obsahem oleje. Vhodné pro přímou spotřebu i jako příloha. Výborná alternativa pro zdravé mlsání pro malé (oblíbené “kočárkové křupky” místo bílého rohlíku) i velké. Není vyrobeno z GMO surovin.

 

 

 

krupky jahodaKukuřičné křupky jahodové, vanilkové, karamelové 90g – 19 Kč Kukuřičné křupky s příchutí jahody. Jsou vyrobeny z čistě přírodních surovin, přírod ních barviv i aromat. Výrobek neobsahuje GMO suroviny.

 

 

 

krouzkyKukuřičné kroužky natural 50g – 9 Kč, arašídové 70g – 13 Kč

Extrudovaná kukuřice ve formě kroužků s minimálním obsahem oleje. Vhodné jako alternativa různým dětským piškotům, sušenkám apod. Bezlepkový výrobek, není vyrobeno z GMO surovin.

Kukuřičné bonbonky 30g – 9 Kč

Ovocné bonbonky z nejlepší kukuřice a čistě přírodních surovin s příchutí čerstvých jahůdek, jablíček, meruněk a třešní. Jsou vhodné jako alternativa běžným sladkostem. Není vyrobeno z GMO surovin. Bez umělých barviv a aromat.

 

 


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.