diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Multifunkční židlička Fábula v šesti veselých barvách

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Jídelní židlička Fábula, vlastní výrobek společnosti Babypoint, rozkvetla v novém designu

Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, uvádí na trh další řadu populární jídelní židličky Fábula, a to v novém moderním designu s květinovými motivy. Fábula si získala oblibu již u mnoha českých spotřebitelů – kromě nabízených funkcí a bezpečnostních prvků je sympatický i její původ, jedná se totiž o původní a vůbec první výrobek české firmy Babypoint.

Multifunkční židlička je určena pro děti ve věku cca 6 měsíců až do váhy 15 kilogramů, své využití v domácnosti tak najde po dlouhou dobu. Lze ji nastavit do několika poloh – jak sklon a výšku sedáku, tak i pultík. Snadná manipulace díky kolečkům s brzdami i jednoduchý způsob úsporného skládání židličky dělají z Fábuly nepostradatelného společníka nejen v domácím prostředí, ale také na cestách. Pohodlí a bezpečí dítku zajistí polstrované pásy a měkká omyvatelná/pratelná vložka. Nová květovaná Fábula je nyní k dostání hned v 6 barevných kombinacích (červené, zelené, modré, žluté, oranžové a fialové), které jsou doplněny svěží, neutrální bílou.

Praktický a nepostradatelný pomocník

A co všechno tolik oblíbená židlička Fábula nabízí? Stabilní konstrukce zaručí, že vaše dítko, i když zrovna neposedí, bude v bezpečí při papání i hraní si. Dvě kolečka usnadní manipulaci, brzdy pak židličku zajistí na místě. Nepostradatelnou samozřejmostí jsou pohodlné pětibodové polstrované pásy. Hrací a jídelní pultík lze nastavit do tří pozic dle velikosti dítěte, při zašpinění ho stačí jednoduše otřít či vyjmout a omýt. Sedák je vybaven polstrovanou vložkou, která lze vyprat v pračce, což ocení především maminky, když se dítko u jídla rozparádí. Variabilně nastavitelný je i sedák, využít lze 6 výškových poloh a 3 sklony. Praktická je opěrka na nohy, díky které bude dítko v židličce pohodlně a správně hačat, i košík na drobné předměty a hračky. Pokud židličku nebudete zrovna používat nebo ji budete chtít přibalit na cesty, je možné ji jednoduše složit do velmi skladné podoby.

Fábula jako srdeční záležitost

Dětská jídelní židlička Fábula je „chloubou“ společnosti Babypoint, doslova její srdeční záležitostí. Jedná se totiž o vůbec první výrobek, pro který tento český výrobce dětského zboží navrhl nejen design, ale i celkový vzhled a zpracování. Přibližně každé dva roky je potom obměňován samotný motiv židličky, přičemž letos zvítězila inspirace květinami. Fábula se bezpochyby osvědčí nejen rodičům, kteří ocení především funkčnost a bezpečnost židličky, ale zalíbit by se měla také malým rošťákům, kteří ji budou s radostí užívat.

Vybarvená a rozkvetlá židlička

V letošním roce výrobce nabízí oblíbenou jídelní židličku Fábula hned v šesti barvách. Základem je vždy čistá bílá, která je doplněna decentním květinovým motivem a barevným lemem polstrování, opěrnou částí, pultíkem a spodní konstrukcí židličky. Fábulu tak lehce sladíte s interiérem bytu, na výběr je z červené, zelené, modré, žluté, oranžové nebo fialové verze. Židlička je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2 570,- Kč. Více informací a přehled kamenných a internetových prodejen naleznete na www.babypoint.eu.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.