diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Mikulášský běh

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Milý rodiče,

máte doma malé sportovce, kteří potřebují vybít přebytečnou energii a rádi soutěží? Pokud ano, ráda bych vás pozvala na sportovní akci, kam se chystám i já a moje rodinka. Michálek (2. syn) chodí na atletiku a na posledním tréninku přinesl pozvánku na Mikulášský běh na Bradech u Jičína. Vyhledala jsem si o tom na internetu informace a koná se již 66. ročník, tudíž je to již tradice. Závodí všichni. Úplně malé děti, školkové děti, předškoláčci, školáčci, žáci, junioři i senioři. Prostě všichni, kdo mají běh rádi a rádi si zasoutěží.

Děti jsou moc hezky rozházené do věkových kategorií (nemám  ráda soutěže, kde srovnávají 4-leté a 8-leté děti – to je prostě nesrovnatelné). Všechny moje děti poběží v rozdílných kategoriích (což je jen dobře, nerada bych řešila spory a hádky, kdo byl rychlejší  a kdo pomalejší). Já asi nepoběžím (ačkoliv by mě to lákalo. Zkusit, zda ještě uběhnu 2800 m a za jak dlouho a zda u toho neumřu : o)), neboť by mi neměl kdo pohlídat v té době děti.

Takže, Mikulášský běh na Bradech u Jičína se koná v neděli 4.12. 2011 od 10h  a více informací o tomto závodě najdete na www.mikulasskybeh.wz.cz

Doufám, že to zlákalo i někoho z vás a že se tam třeba potkáme (mě nepřehlédnete, maminek se 4 dítky  tam moc nebude.

s pozdravem

Irena Havlíková


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.