diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Maminky maminkám: Komunitní server Maminet

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Když se žena stane matkou, znenadání se stává osobou s obrovskou odpovědnostní. V dnešní době je velice snadné předávat informace, čehož využívá server Maminet. Ten sdružuje všechny milující matky, které si zde vzájemně předávají své zážitky a nabyté zkušenosti. Přečtěte si o tomto skvělém koutu internetu více.

Všechny informace na jednom místě

Nejste si jistá v některém z aspektů mateřství? Vše řeší informační články pro maminky. Na Maminetu se dočtete o dětské stravě, prevenci nemocí, dětské výživě nebo těhotenství po měsících. Články z větší části tvoří matky sami. Svěřují se zde se svými životními osudy a stejné možnosti máte po zapojení se do komunity i Vy.

Přátelská komunita starostlivých maminek

Své problémy můžete řešit na fóru. Zde maminky diskutují o aktuálních starostech a radostech. Jednoduše založíte vlákno v jedné z devíti rubrik (např. Děti, Těhotenství, Finance, Cestování). Vždy se do diskuse zapojí celá řada dalších matek a rozvine se příjemná konverzace.

Druhá služba končí ještě osobnějším kontaktem. Jde o vyhledávání osob na Maminetu. Ve vyhledávacím formuláři zadáte příslušná kritéria (bydliště, věk potomka…) a získáte kontakty na odpovídající maminky. Výsledkem je setkání, které může končit dlouholetým přátelstvím celé rodiny.

Bazar

Rozpočet mnoha rodin je velmi napjatý a příchod dítěte by mohl být finančně téměř neúnosný. S bazarem dětských potřeb na Maminetu ušetříte mnoho výdajů, dítěti přitom můžete pořídit vše potřebné. Z kočárku děti vyrostou do tří let, oblečení je malé několika měsících, hračky jsou zábavné často jen pár týdnů. Tento problém odstraní bazar Maminet. Matky zde zboží nakoupí, děti jej užívají, následně je zboží opět prodáno a z příjmu zakoupena další nutnost.

Nekonečné množství receptů

I vášnivým kuchařkám někdy zkrátka dojdou nápady. Dětské nároky na stravu se mění od batolat až do puberty. Důležitá je rozmanitá strava připravována z čerstvých surovin. Na Maminetu naleznete recepty ostatních maminek, dostane se Vám prakticky nevyčerpatelného seznamu receptů, jejichž přípravou překvapíte celou rodinu.

Další praktické věci

V sekci Ostatní se matky na Maminetu si dokonce radí i s nakupováním, přečíst si tak můžete recenze stovek produktů. Při nákupech oblečení se bude hodit také přehledná tabulka velikostí – obuvi, čepic i oblečení. Velikosti doplněny i přibližným věkem dítěte, abyste věděla, jak dlouho nový oděv dítěti vydrží.

Na webu nechybí ani praktický kalendář, ve kterém si můžete zaznamenat všechna důležitá data, na ně Vás pak bude systém upozorňovat. Už nikdy tak nezmeškáte ničí narozeniny, svátek nebo výročí.

Zaujal vás Maminet?

Není nic jednoduššího než navštívit jej na adrese www.maminet.cz a připojit stát se součástí této skvělé komunity.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.