diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Magazín NašeBatole má novou šéfredaktorku

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Po dlouhém hledání přibyla do realizačního týmu informačního webu www.NaseBatole.cz nová posila. Je jí Mgr. Tereza Mrhálková, která nastupuje na pozici šéfredaktorky.

Co nám o sobě poví šéfredaktorka? …

V současné době jsem především máma na plný úvazek. Kromě toho se dále snažím rozvíjet a doplňovat své znalosti týkající se výchovy dětí. Teoretický základ jsem získala na Pedagogické fakultě MU v Brně a prakticky pak rozvíjela jako vychovatelka ve stacionáři pro zdravotně postižené, vedoucí na dětských táborech, učitelské praxi a také péčí a výchovou svých vlastních dcer. Během rodičovské dovolené jsem si doplnila své vzdělání o lektorský kurz Dětské a kojenecké masáže a lektorský výcvik pro vedení kurzů Efektivního rodičovství. 

Kde se se mnou můžete osobně potkat? V Jedovnicích, kde se svou rodinou bydlím a kde také působím v místním Mateřském a rodinném centru Dymáček, o. s.

Milí redaktoři – otázky týkající se psaní článků, nových pravidel, námětů a nápadů na vylepšení obsahu Vám ráda zodpovím. V případě potřeby mne můžete kontaktovat prostřednictvím mailu: tereza.mrhalkova(z)gmail.com Těším se na spolupráci s vámi.

Jaké pravomoci má šéfredaktorka?

1) Řídí redakční tým, schvaluje články (případně vrací k přepracování nebo zamítne) a realizuje různé nápady redaktorů a spolupracovníků.

2) Rozhoduje o změně uživatelských práv v redakčním systému. Tzn. v případě nerespektování upozornění či výzvy – má šéfredaktorka právo odebrat funkci spolupracovníka či redaktora (takový uživatel nebude mít nadále možnost vstupu do redakčního systému a psaní článků).

Co to znamená pro registrované uživatele, autory (redaktory)?

S uvedenou změnou souvisejí přísnější pravidla pro psaní článků, která si můžete přečíst na stránce: www.nasebatole.cz/?page_id=1159
Naším cílem je poskytovat čtenářům kvalitní a zajímavé informace – týkající se zaměření magazínu, který se věnuje dětem do 3 let.

Další informace pro autory článků naleznete na stránkách:
Uživatelský manuál www.nasebatole.cz/?page_id=329 (jak začít se psaním článků)

Těšíme se na Vaše autorské články
redakce magazínu NaseBatole.cz


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.