diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Minikabelky Olivia – plínka, mobil i peníze vždy po ruce

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Oblíbená australská značka Il Tutto je stvořena pro maminky a vlastně všechny ženy, které mají rády tašky či kabelky exkluzivního vzhledu, přesto však velmi prakticky uspořádané a účelně propracované. Olivia z kolekce Il Tutto je zároveň minikabelkou a peněženkou. Ač to na první pohled nevypadá, snadno se do ní vejde plínka, hygienické ubrousky, telefon, klíče a samozřejmě i potřebná hotovost či platební karty (nechybí pořadač na platební karty, prostor na bankovky a kapsa na drobné mince na zadní straně kabelky). Olivia je vyrobená z prvotřídní kůže hned v několika barevných variantách: klasické černé, decentní krémové nebo zářivé červené barvě. K dispozici jsou dva řemínky – kratší pro nošení v ruce a delší pro pohodlné přehození přes rameno. Ať už se vydáte kamkoliv, s dítětem či samy, vždy budete vypadat elegantně!


Cena minikabelek Olivia: 1 680 Kč.

Kolekce kabelek Il Tutto na první pohled vyniká stylovým designem, atraktivními barvami, prvotřídním zpracováním a kvalitou materiálů. Zakladatelkou Il Tutto je Australanka Lucie Trinco, zkušená designérka, která pracovala v Miláně a 10 let navrhovala luxusní kabelky pro různé značky na celém světě.

Výhradním dovozcem kabelek Il Tutto do České republiky a na Slovensko je společnost Mimmo.cz. V prodeji jsou na e-shopu www.mimmo.cz a ve vybraných kamenných obchodech.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.