diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

LUSH uvádí svojí barevnou paletu – dekorativní kosmetiku!

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

LUSH uvádí na trh svou horkou novinku, která tady dosud nebyla: řadu DEKORATIVNÍ KOSMETIKY! Najdete v ní vše potřebné k podtržení vaší osobité krásy: tekuté rtěnky, oční stíny a tekuté linky. Naprostou samozřejmostí je, že všechny produkty jsou vyrobeny z čistých přírodních ingrediencí, které jsou přátelské jak k vaší pokožce, tak i k citlivým očím, jsou netestovány na zvířatech a jsou veganské. Na výběr je z mnoha skvělých odstínů, které sednou každému barevnému typu a jsou vhodné pro každou příležitost.

A protože LUSH má rád vše, co je hravé a veselé, spojil uvedení dekorativní řady s hrou, která je nezávazná a určená k tomu, aby se zákazníci pobavili. Je ovšem založená na reálných faktech psychologických výzkumů. V obchodě roztočíte barevné kolo, na němž je třicítka barev, které zastupují tyto tři nové produkty. Vyberete si tři barvy, které vás nejvíce zaujmou. Každá barva má k sobě přiřazené pečlivě vybrané slovo. Může to být Rozhodnost, Jistota, Vášeň, Temperament či Fantazie… Tyto vybrané barvy pak budou umístěny do středu kola v pořadí, v jakém jste je vybrali a od prodavačů z LUSH k nim dostanete přesný výklad.

Vaše první zvolená barva symbolizuje vaši sílu nebo slabost, druhá volba představuje podvědomou potřebu, zatímco vaše třetí volba je váš skrytý talent a to je to, co potřebujete právě k dosažení podvědomé potřeby. LUSH spolupracuje s renomovanou behaviorální terapeutkou Lady Kennedy, která se specializuje na změnu chování a postoje lidí na základě seznamu slov. Slova, která používá při svých terapeutických sezeních, vyvolávají u jejích klientů změny vnímání a chování. Barevná paleta v LUSH pracuje na podobném principu – je to v podstatě terapie mysli prostřednictvím síly barev.

Tato nová kosmetická řada je tedy víc než jen to, že se dozvíte, co je letos trendy a co máte nosit. Barevná paleta pracuje tak, že nosíte něco, co je navrženo přímo pro vás. Celý systém pracuje na síle sugesce – pokud tomu budete věřit, začnete se totiž chovat určitým způsobem, který vás dovede do vašeho vysněného cíle!

Tyto tři zvolené barvy mohou být tekutá rtěnka, tekuté linky nebo krémové oční stíny. Nebo třeba dvoje stíny a jedny oční linky. Nemusíte je nosit všechny najednou, ale mohou být také používány společně. A i když vám možná na první pohled přijde tato kombinace pro vás až příliš barevná a výrazná, zkuste zaexperimentovat. Noste tyto vaše barvy tak, jak chcete, ale s vaším vybraným heslem na mysli.

V nabídce je celkem 30 výrobků a všechny jsou samozřejmě veganské.

Jako vždy byl při vymýšlení nového produktu brán na zřetel nejen kýžený efekt a samotná kvalita produktu, ale také praktičnou používání a zásada nezatěžování přírody. Všechny nové produkty se objeví v průhledných obalech, takže si jejich barvy budete moct vychutnat už na první pohled. A také budete hned vědět, kolik z produktu zbývá. Obaly jsou vyrobeny ze skla, které se samozřejmě dá recyklovat a používat stále znovu. V LUSH budou rádi, když jim zákazníci budou obaly vracet, tak aby recyklace byla co nejefektivnější. Produkty mají 5g, přičemž například běžné tekuté linky mají 2g, takže tyhle se opravdu velmi vyplatí. Flakony produktů se hodí svou velikostí do kabelky a budou se také vyjímat na každém toaletním stolku.

Na co se můžete těšit?

Tekutá rtěnka (450 Kč) – Při výrobě této novinky v LUSH použili jako základ oblíbený výživný krém Ultrabalm, který obsahuje bio jojobový olej a růžový a kandelilový vosk. Všechny tyto složky intenzivně zklidňují a zjemňují pokožku rtů. Takže vaše rty budou nejen krásně a stylově barevné, ale také příjemně vláčné. K výběru je skoro desítka produktů – různé stíny růžové a rudé, oranžové a fialové. Obsah: 5g

Krémové oční stíny (450 Kč) – Tyto obzvláště příjemné krémové oční stíny se dají použít přesně dle potřeby: jednou lehce pro jemný efekt a podruhé pro dramatičtější efekt ve větší vrstvě. Základem je uklidňující extrakt z růžových lístků a zvláčňující mandlový a jojobový olej. Díky glycerinu se barva dobře nanáší a máslo Cupuacu pomáhá pigmentu, aby se usadil. Výsledkem je tak dlouhotrvající efekt. Barevná paleta je tradiční – zlatavé, bronzové a stříbrné odstíny. Obsah: 5g

Tekuté linky (450 Kč) – LUSH uvádí celkem 11 druhů linek. Černá a zlatá mohou posloužit jako kontura, základ pro „kočičí oči“ a jiné výrazné efekty. Jakmile je aplikujete, zaschnou a vydrží, dokud je nesmyjete. Jednou z hlavních ingrediencí je světlík lékařský, který se používá již odpradávna jako léčivka působící blahodárně na oči.

Dalších devět barevných odstínů je ze stejného základu jako krémové oční stíny, takže nezaschnou hned. V případě potřeby se tedy dají míchat dohromady dle fantazie. Barvy jsou v pestré paletě od ne příliš tradičních, jako je zářivá fialová, zelenkavá, tyrkysová nebo zlatavě oranžová, po klasičtější odstíny modré a bronzové. Můžete si být jisti, že všechny vydrží nekonečně dlouho a díky přírodnímu složení nebudou dráždit vaši pokožku. Rozhodně v nich zazáříte! Obsah: 5g

Barevnou paletu doplňuje také několik dalších produktů, řasenka, pudry a rozjasňovače.

Řasenka v černé barvě (375 Kč) – Opravdu jemná řasenka, kterou se nemusíte bát používat, ani pokud máte citlivé oči a pokožku. Obsahuje pouze jednu konzervační látku, zatímco většina řasenek na trhu jich obsahuje 4 až 6. Je plná vitamínů a minerálních látek, které vyživují řasy a kromě černé barvy jim dodají i vitalitu a lesk. Japonský a karnaubský vosk pomůže zabránit rozmazávání, pokud vás přepadne nečekaná dešťová přeháňka nebo když se budete potit v posilovně. Je ideální pro ty, kdo hledají přirozený vzhled – i když se samozřejmě může používat i ve více vrstvách pro dramatičtější look. Obsah: 5g

Svoji barevnou řadu uvede LUSH celosvětově do obchodů 21. července. Navštivte prodejnu v obchodním centru Palladium na Náměstí Republiky v Praze nebo e-shop www.lushcz.cz.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.