diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Kočárky pro moderní a aktivní rodiče

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Kočárky německé značky TFK – Trends For Kids – pro moderní a aktivní rodiče

Společnost Babypoint představuje první novinku letošního roku: Sportovní trojkolku TFK Joggster Twist ideální i do zimní „nepohody“

S novým rokem rozšiřuje společnost Babypoint, přední český výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží, svůj sortiment o dětské kočárky německé značky TFK – Trends For Kids – a stává se jejich výhradním dovozcem pro ČR a SR. V nové kolekci moderních kočárků značky TFK pro rok 2012 zaujme designový a zároveň maximálně praktický sportovní kočárek Joggster Twist. Elegantní pohodlná trojkolka disponuje robustním aluminiovým rámem, který zajistí stabilitu kočárku, zároveň je lehký a složený během několika vteřin. Praktická, výškově nastavitelná rukojeť s brzdou, v boudě integrovaná moskytiéra vyměnitelná za speciální síťku chránící před UV zářením, 5bodové bezpečnostní pásy nebo odnímatelná kola s rychloupínacím systémem představují další z řady předností kočárku Joggster Twist od výrobce TFK. Sportovní variantu lze pořídit také v kombinaci s prostornou hlubokou korbou anebo například s autosedačkou norské značky BeSafe, se kterou je díky adaptérům kompatibilní.

Sportovní kočárek je vybaven prostornou skládatelnou boudou s bočními kapsičkami a okénkem, dítě je tak dokonale chráněno před sluníčkem, větrem i jinak nepříznivým počasím. Potah je snadno odnímatelný a pratelný, proto není třeba se obávat ani krásné světlé varianty. Pro bezpečný pohyb s kočárkem za šera a ve tmě je navíc olemován reflexními prvky. Zádovou opěrku lze díky vysoko zátěžovým zipům nastavit do 4 pozic, samozřejmostí jsou 5tibodové bezpečnostní pásy pro připoutání dítěte. Sedák kočárku je navíc vyrobený ze speciální prodyšné látky „AIRGO“. Rodiče ocení výškově nastavitelnou rukojeť a pevný aluminiový rám, který umožňuje složení kočárku během několika vteřin. Nastavitelná je rovněž opěrka na nohy, kterou lze zafixovat ve třech různých polohách.

Aby bylo dítě při procházkách městem i v obtížnějším terénu, do kterého se Joggster Twist hodí dokonale, stále v pohodlí, disponuje kočár odpružením zadní nápravy. Výhodou je rovněž konstrukční řešení kočárku, sportovní nástavba totiž nemá vlastní konstrukci a je zavěšená na rámu, což vede k tlumení nárazů za jízdy a k vyššímu pohodlí. Pro bezpečné ovládání jsou k dispozici kotoučové brzdy na obou zadních kolech s ovládáním na rukojeti. Kočárek má nafukovací kola s kuličkovými ložisky, díky rychloupínacímu systému pro jejich nasazování a odnímání bude manipulace s kočárkem i na cestách nenáročná. Přední otočné kolo je vybaveno aretací. Stabilitu kočárku po složení a při jízdě zaručí pojistka proti rozložení. Kočárek Joggster Twist je bytelný, hravě zvládne náročnější terén i nepříznivé zimní podmínky. Vhod přijde také prostorný koš ve spodní části, který skvěle poslouží při procházce do lesa i na nákupech. Kočárek nadchne také svým designovým provedením, které je moderní, vzdušné, sportovní a nadčasové.

Výhodou kočárku je jeho kompatibilita (po doplnění o potřebné adaptéry) s autosedačkami značky BeSafe, které patří mezi nejlepší na trhu, což potvrzují i výsledky prováděných nezávislých testů. Miminko tak budete mít při cestách autem v maximálním bezpečí a v cíli ho ze sedačky ani nemusíte vyndávat, stačí jen autosedačku nasadit na trojkolku Joggster Twist. Ke kočárku lze pořídit také prostornou hlubokou korbu ve dvou provedeních, klasický i zateplený nánožník, speciální síťku chránící před UV zářením, praktickou pláštěnku, přenosnou tašku anebo držák na nápoje.

Sportovní trojkolku Joggster Twist značky TFK pořídíte v sedmi barevných provedeních za doporučovanou cenu kolem 13.789,- Kč u obchodních partnerů společnosti Babypoint. Přehled kamenných prodejen i internetových obchodů najdete na www.babypoint.eu stejně jako další informace o kočárcích TFK i ostatních produktech společnosti Babypoint.

O značce TFK

Německý výrobce praktických a pro aktivní život odolných dětských kočárků značky Trends For Kids (TFK) sleduje nejnovější trendy v oboru a zaměřuje se na dokonalou funkčnost a bezpečnost svých výrobků, což vystihuje i motto společnosti „More than a trend“. TFK se specializuje především na sportovní kočárky typu trojkolky, není proto divu, že společnost vznikla roku 1997 s myšlenkou, že své děti nemusíme vynechávat ze sportovních aktivit. V nabídce však samozřejmě najdete také hluboké korby, kočárky pro dvojčata i potřebný doplňkový sortiment. Firma aktivně spolupracuje s německým Technickým kontrolním sdružením TÜV a kočárky TFK nesou prestižní ocenění reddot design award. Výhradním dovozcem kočárků TFK pro Českou a Slovenskou republiku je od počátku roku 2012 společnost Babypoint s.r.o. www.kocarky-tfk.cz

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.