diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Kde koupit kvalitní hračku?

NašeBatole.cz – pro maminky, děti a rodina | Magazín o dětech do 3 let

Na hezkou českou hračku dnes už v kamenných obchodech skoro nenarazíte. A ty skutečně původní, poctivýma rukama s láskou vyráběné jsou jako jehly v kupce sena. Chceme-li je svým dětem dopřát, musíme hledat.

Někdy si ale můžeme hledání ušetřit a na doporučení jdeme tam, kde už před námi spokojeně nakoupili jiní. Na adrese www.labasta.com/ideamarket/hracky najdete jen originální hračky od českých a slovenských tvůrců, hračky háčkované, pstěné, dřevěné, papírové, všelijaké… Například autorské textilní hračky proslulého ateliéru Šapitó, nebo hračkáře a woodmana, kteří každý po svém tvoří dřevěné stavebnice. Najdete tam krasohledy tak, jak je sami znáte z dětství, proslulé pidilidi od pidizwika, textilní panenky od MartyP, fleecová zvířátka od švambi nebo tvorbu z Dílničky NA TVRZI. A mnohé další.

LaBasta.com je online tržiště sdružující 660 profesionálů mnoha tvůrčích oborů a IdeaMarket je tamní sekce pro umění a rukodělné výrobky. Vybrané zboží nakupujete přímo od tvůrců a kdykoliv před, během nebo po nákupu s nimi můžete přímo komunikovat vnitřní poštou. Můžete také využít diskusní fórum nebo komentovat profily tvůrců či jednotlivé zboží v jejich nabídce. Nakupujete živě, prostě jako na tržnici. A trváte-li na atestu zdravotní nezávadnosti a vhodnosti pro děti od 0 do tří let, ani to nebude problém.

Regály českých obchodů dávno zaplavily ftalátové plasty a nejinak je tomu ve stovkách e-shopů, kde dovozci nabízejí povětšinou pěkně zabalený odpad. Nejenže jsou takové hračky svou nekvalitou předurčeny k jednomu použití, ale jsou často i zdraví nebezpečné a inspektoři ČOI z nich mají vrásky na čele. Proto nechte starosti jim a podívejte se, jaké poklady můžete svým nejmenším pořídit v oddělení hraček on-line tržiště LaBasta.com. Od jednoduchých a stále oblíbených háčkovaných medvídků a kouzelných waldorfských panenek až po velké a zcela po zásluze cenově náročné loutky, které už patří spíš do kategorie umění, protože mistrovství jejich autorů z nich činí obdivuhodná a do detailu propracovaná sochařská díla.

Zajímaví čeští a slovenští autoři a výrobci hraček se na LaBasta.com soustředí na jednom místě. Jsou skvělí a šikovní a my je milujeme.

Lucie Kaspříková


Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.